Žinomi žmonės padeda benamiams rasti naujus šeimininkus

December 4, 2013
Kategorija: Kita
0 1429 0
Žinomi žmonės padeda benamiams rasti naujus šeimininkus

Jau senai savanoriauju gyvūnų prieglaudoje, tad matau, kaip gyvūnams sunku būti tokioje aplinkoje. Dar didesnė problema – didelis gyvūnų skaičius prieglaudose. Į vieno padovanoto gyvūno vietą atvyksta 10 naujų gyvūnų prieglaudos gyventojų, ieškančių naujų namų. Lietuvoje dažnai yra pamirštama, kad gyvūnų prieglaudoms nuolat reikalinga visokeriopa pagalba.

Kartu su fotografe Rasa Pupelyte nusprendėme įgyvendinti kilnų projektą, skatinantį atkreipti dėmesį į beglobius gyvūnus, ir į procesą įtraukti garsius žmones. Tikimės, kad šis projektas padės gyvūnams surasti naujus namus ir jie jaukiai sutiks Šv. Kalėdas naujuose namuose. Visi gyvūnai, esantys nuotraukose, yra prisiglaudę gyvūnų globos namuose “Nuaras” (Šv. Gertrūdos 46, Kaunas).

Labai džiaugiamės, kad šiuo metu, prieš Šv. Kalėdas, garsūs Lietuvos žmonės nepamiršta gyvūnų, taip stipriai belaukiančių kada pagaliau ištrūks iš prieglaudos, ir randa savo brangaus laiko sudalyvauti šiame projekte.

Projekto autorė: Karolina Jovaišaitė.

Fotografė: Rasa Pupelytė.

Apie kolį: Tai 2-3 metų patinas, į prieglaudą atvežtas šeimininkų, kurie atidavė jį čia, nes išvažiuoja į užsienį ir pasirinko lengviausią būdą – savo ištikimą draugą tiesiog atiduoti į prieglaudą. „Nuare“ šis šuo paprasčiausiai kviečiamas Kolio vardu.

Telefonai informacijai:
(8~37) 322 333, (8-600) 05551 (Skambinti galima I-V 8-19 val., VI 10-15 val.)
(8~655) 70058 (Skambinti galima I-V 10-19 val., VI-VII 10-18 val.)