Vestuvės neturėtų kelti baimių

August 23, 2018
Kategorija: Kita
0 136 0
Vestuvės neturėtų kelti baimių

Vestuvės, visų pirma, yra viena gražiausių gyvenimo švenčių, tačiau pasiruošimas tai šventei dažnai sukelia pernelyg daug streso ir įtampos. Ypatingai paskutinis mėnuo, kai jau atrodo, kad viskas tuoj tuoj, bet iš kur ne kur išlenda viena kita problemytė. O iš tų problemų susidaro bendra visuma ir dar svorio nukrenta, o baisiausia, kad ir išrinkti auksiniai sužadėtuvių žiedai tuoj nukris nuo pirštų. Beje, apie juos šįkart norisi pakalbėti plačiau. Tai kaip tas vestuves organizuoti, kad nuo rankų nekristų žiedai?

Dažniausios baimės

Kad kaip dažnai visi aplinkiniai kartotų, kad planuoti viską reikia iš anksto, padaryti viską, taip kaip norisi niekada nepavyksta. Tačiau nuoseklumas reikalauja atidumo. Geriau jau nieko nepalikti paskutinei minutei. Net tokių dalykų kaip repeticijos ar treniruoti vaikščioti su keliolikos centimetrų aukštakulniais. Kuo anksčiau pradėsite tai daryti, tuo mažiau baimių bus, kad priminsite savo suknelės kraštą ir išsitiesite tiesiai prieš altorių. Tokio tipo baimės labai realios ir jas akcentuoja beveik visos nuotakos.

Štai, pavyzdžiui, dažnai išgirstama ir dar viena, nelabai tipinė baimė – žiedų nesuderinamumas. Pavyzdžiui jeigu iki vestuvių žvilgsnį traukė auksiniai sužadėtuvių žiedai, toks puošia ir jaunosios ranką, o vestuvėms buvo planuojama balti – baimė, kad vėliau ateity kas nors galvos, jog mergina tiesiog nemokėjo suderinti spalvų – dažna. Tačiau šiandien žiedus galima suderinti, tiesiog pasikonsultuokite šiuo klausimu su juvelyrikos specialistais.

Kuo tiksliau planuosite, tuo mažiau bus streso

Aišku, dalis baimių susijusios ir su kitais niuansais, pavyzdžiui, žodžių pamiršimu priesaikos metu, maisto užsakymo netikslumais, vėlavimais, atidėjimais… Tačiau kuo tiksliau planuosite, tuo mažiau bus streso. Maži nuklydimai nuo plano neturėti kelti panikos. Jie kaip tik pagyvins nuotaiką (jeigu sugebėsite valdyti emocijas).

Geriausia visus tokius dalykus palikti šios srities profesionalams – vestuvių planuotojams. Jums bus mažiau dėl ko galvą sukti, o viskas ko reikės – tai atsipalaiduoti ir pasimėgauti švente. Juk tai Jūsų šventė, o ne streso ir baimių maratonas, kurį turite atlaikyti. Kartais geriau atsiriboti ir leisti sau mėgautis. Taip vestuvės tikrai nekels baimių.