Vakarėlis mieste – ką apsirengti?

March 12, 2018
Kategorija: Kita
0 261 0
Vakarėlis mieste – ką apsirengti?

Susitikimas su draugėmis penktadienio vakare gali pasibaigti linksma naktimi. Viskas priklauso nuo jūsų, kaip jausitės tuo metu. Tam didžiausią įtaką daro drabužiai, kuriuos būsite apsirengę. Tinkamiausias variantas – kokteilinės suknelės, kurios suteiks daugiausiai pasitikėjimo savimi. Vis dėlto platus asortimentas gali paklaidinti, todėl iš anksto vertėtų nuspręsti, ko norite iš drabužio. Internetinė svetainė stilingai.lt siūlo didelę šių drabužių pasiūlą, todėl vertėtų joje apsilankyti.

Kaip išsirinkti tinkamiausią vakarinę suknelę?

  • Būk ryški. Spalvos geriausias būdas pabrėžti nuotaiką, todėl šiuo rinkitės ryškias kitokias spalvas. Suknelėms tinkamos raudonos, auksinės spalvos. Vis dėlto svarbu derinti su savo odos spalvos tipu, kad drabužis ne tik išsiskirtų, bet ir tiktų.

  • Drąsūs apimčių apibrėžimai. Jei drabužis bus apsmukęs savaime suprantama, kad jis nesuteiks jokio moteriškumo. Taip pat jis neturėtų būti ir per daug aptemtas, kad netaptų per daug provokuojančiu drabužiu. Svarbu, kad kokteilinės suknelės būtų tinkamo dydžio, kuris suteiktų komfortą jas dėvint.

  • Nebūtinai trumpa ir neskoninga. Internetinė drabužių  parduotuvė stilingai.lt rekomenduoja, kad rinktis ilgesnio tipo sukneles, kurios moteriškumą pabrėžtų subtiliai.  Tai ypač tinka aukšto ūgiu pasižyminčioms savininkėms, kadangi trumpos suknelės gali tapti prastu pasirinkimu.

  • Uždaras ar atviras tipas? Viršutinė suknelės dalis gali būti dviejų rūšių, todėl prieš pirkimą vertėtų nuspręsti, kuris tipas labiau tinka. Didesnės krūtinės savininkėms labiau tinka atviros, vis dėlto reiktų atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio iškirptė tinkama. Uždaras tipas suteiks daugiau oficialumo, todėl ne ypač tiks vakarinei aprangai.

Internetu ar parduotuvėje?

Pirkti rūbus gali tapti iššūkiu, jei nežinote, ko norite ar paklystate nuo tikslo. Jei kokteilinės suknelės Jūsų tikslas, įveskite tai į internetinę paiešką. Išnagrinėjus asortimentą , galėsi išsirinkti sau tinkamiausią variantą. Vis dėlto Jūs negalėsite, jos pasimatuoti ar paliesti medžiagos, todėl internetinis apsipirkimas turi savo trūkumų. Tačiau parduotuvėje yra sudėtingiau likti prie tikslo ir dažnai nusiperkama, kas net nebūna planuota. Vis dėlto lengviau išsirinkti savo matmenų dydį, nors internetu perkant jį galima irgi pakeisti, nemokant už pakeitimą.