UEFA U21 turnyre triumfavo Ispanai

June 19, 2013
Kategorija: Kita, Sporto Naujienos | Sportas
0 641 0

U21 2013

Baigėsi Europos futbolo čempionatas iki 21-erių metų amžiaus, kuriame triumfavo Ispanijos rinktinė. Jeruzalėje vykusiame finalo susitikime, susitiko Ispanijos ir Italijos rinktinės. Rezultatu 4:2 laimėję Ispanai šventė pergalę. Tai jau ketvirtas Ispanų triumfas istorijoje ir antrasis iš eilės laimėtas titulas.

Daugiausiai prie Ispanijos rinktinės pergalės prisidėjo rinktinės kapitonas Thiago Alcantara. Jau pirmoje rungtynių pusėje pelnė hat-trick‘ą, kitaip sakant 3 įvarčius. Tai pirmasis hat trick‘as finalinių rungtynių pirmoje žaidimo pusėje UEFA U-21 turnyrų istorijoje. Beje, net du įvarčiai į italų vartus buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos. Paradoksalu, nes ankstesniuose finaluose 1986 ir 1996, šios rinktinės savo santykius sprendė baudinių serijomis. Šį kartą baudiniai vėlgi viską išsprendė tiek, kad viskas aišku buvo jau ir per pagrindinį žaidimo laiką. Ispanijos rinktinė šiame turnyre žaidė be pralaimėjimų.

Po šio susitikimo Thiago Alcantara yra neabejotinas didvyris ispanų stovyklos pusėje. Šiuo metu Barselonos komandai priklausantis talentas sudomino Manchester United klubą. Šis siūlo 15 milijonų svarų sterlingų už šį jauną žaidėją. Dėl Thiago Alcantaros konkuruoja ir Manchester City, panašu, kad Manchester‘io derbis vyksta ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

, , , , ,