Rinkdamiesi darbo batus – nesuklyskite

August 28, 2018
Kategorija: Darbas, Kita
0 132 0
Rinkdamiesi darbo batus – nesuklyskite

Rytais mes skubame į darbą ir tikrai nėra daugybės laiko ieškotis rūbams ir gražiems batams. Tačiau net ir skubėdami mes norime išlikti stilingi – o kaip gi patogumas? Peržvelkime keletą aspektų, kurie padėtų išsirinkti tinkamus ir malonius nešioti batus.

Stilius

Batų stilius priklauso nuo jūsų darbo. Jeigu jūs dirbate fizinį darbą ir daug stovite, pirmiausia turite mąstyti apie patogumą ir komfortą. Vis dėlto visi nori išlikti ir stilingi – galite žaisti su avalynės spalvomis, raštais. Tik nepersistenkite – darbas tikrai ne ta vieta, kurioje derėtų rodyti ryškiausias ir ekstravagantiškiausias madas. Jei gyvenate Lietuvos širdyje, batus išsirinkti nebus sunku – darbo batai Kaune, parduotuvėse tikrai yra populiarūs ir įvairūs. Jei itin sekate madą, peržvelkite batų katalogus – derinkite stilių ir klasiką. Jeigu jūs norite, kad jūsų batai atrodytų madingai, derinkite juos prie savo kitų garderobo detalių – švarkelio ar rankintės, tačiau kaip ir minėta, turite jausti saiką – nepersistenkite demonstruodami madas darbe.

Patogumas

Kad ir kokį darbą bedirbtumėte, vertinkite patogumą – jei jūsų darbas reikalauja batų su kulniuku, išsirinkite tokius, kurie nespaustų ir kurie keltų kuo mažiau diskomforto. Jeigu jau turite jums patinkančius batelius su kuriais vargstate ir jau prisitrynėte pūsles, įsigykite specialius gelinius padelius, kurie sumažins trintį ir batai bus tikrai patogesni. Darbo batai Kaune yra tikrai paklausūs – čia tikrai rasite tinkamiausius. Jeigu jūsų darbe reikalaujami klasikiniai bateliai, išsirinkti patogius tikrai nebus sunku – parduotuvėse tikrai rasite optimalų ir jums tinkamiausią pasirinkimą.

Kaina

Batų kaina turi būti optimai – nesirinkite tokios, dėl kurios bus išleista visa alga, bet ir nesirinkitės pigiausio varianto. Prisiminkite, jog į darbo batus turite investuoti – juk su jais vaikštote kiekvieną dieną ir norite atrodyti gerai. Tikėtina, jog brangesni firminiai batai yra puiki investicija, nes jie yra patvaresni. Neužmirškite, kad dirbdami prestižiniame darbe jūsų apranga reprezentuoja jus – todėl įsigydami prabangesnius batus, neapsigausite.

Dydis

Viena dažniausių klaidų, kurią žmonės daro pirkdami naujus batus, tai netinkamo dydžio pasirinkimas. Darbo batai Kaune yra plataus stiliaus ir dydžio asortimento, todėl sau tinkamus ras kiekvienas. Dažnai moteris, pamačiusi nuostabius batelius ir abejodama, ar jų dydis yra tinkamas, vis tiek juos nusiperka – grožis laimi. Vis dėlto tokie bateliai dažniausiai dūla spintoje, todėl verčiau iš karto rinkitės tinkamus, o ne abejotino dydžio.

Batai – mūsų stiliaus dalis. Rinkdamiesi batus darbui verčiau prioritetą skirkite ne naujoms batų madoms, o kokybei ir patogumui. Juk nenorite vaikščioti su pritrintomis pūslėmis ir skaudančiomis kojomis.