Pokyčiai pasirinkus išmanų namų valymą

March 20, 2018
Kategorija: Kita
0 201 0
Pokyčiai pasirinkus išmanų namų valymą

Namus išvalyti greitai gali atrodyti sudėtinga, jei namai pilni nešvarumų ir nevalytų langų. Dažnai šis procesas užtrunka pusę dienos ar net daugiau. Vis dėlto atsisakoma rintis užsisakyti valymo agentūras, kadangi tai darant reguliariai – sąskaita už valymą tampa gana nemaža. Išeitimi gali tapti langų valymo robotas arba išmanusis paviršių valytuvas.

Kas pasikeičia valant išmaniuoju robotu?

• Sutaupytas laikas. Pasirinkus šį valymo būdą vietoj ilgų namų valymo valandų galima rinktis laisvalaikį. Užtenka tik nustatyti valymo būdą ir greitį, o robotas atliks visą darbą pats. Tuo momentu, kai robotas atlieka valymą, jo nebūtina prižiūrėti. Jei baterija baigia išsikrauti, jis pats grįžta pasikrauti ir toliau tęsia darbus.

• Efektyvesnis valymas. Prietaisai išvalo taip, kad vėliau netenka iš naujo valyti grindų ar kitų paviršių. Kai kurie robotai turi dvejus valymo rėžimus: drėgną ir sausą. Prieš tai vertėtų atsižvelgti, kokios dangos grindys, kad valymas nesugadintų paviršiaus. Vienos medienos rūšys jautriai reaguoja į drėgmės perteklių.

• Valo skirtingus paviršius. Langų valymas robotas geriausiai pritaikytas stiklinei dangai, o išmanusis robotas – grindims. Vieni pasižymi universalumu, kitos rūšis specializuojasi į specifinę dangą, todėl prieš pirkimą vertėtų išsiaiškinti, ko tikimasi iš produktų.

• Garantinis laikotarpis. Kitaip nei įprasti valymo būdai, šis išmanusis robotas turi ilgą garantinį laikotarpį (dažniausiai virš 2 metų), todėl tai apsaugo nuo galimo broko ar taisymo išlaidų. Sugedus prekei vertėtų kreiptis į įmonę, kurioje įsigijote robotą, o išlaidos už produktą bus padengtos.

Vertinkite laisvalaikį

Dažnai savaitgalis tampa ne laisvalaikiu, o tvarkymosi, valymo, skalbimo laiku ir panašiai. Darbų rūpesčiai pakeičiami į namų, todėl jaučiamas nerimas arba įtampa namuose. Kad taip nenutiktų būtina su šeima kartu sugalvoti bendras pramogas ar žaidimus.

Langų valymo robotas arba kitos rūšies robotas gali paskatinti įdomiau ir kūrybingiau skirti savo laiką savo draugams arba šeimai. Namus išvalyti be didelių pastangų, o valymas taps užmirštu rūpesčiu. Tai ir efektyvus būdas, todėl kiekvienas namų kampas bus išvalytas pagal aukščiausius standartus.