Mikroautobusai – kada ir kokio Jums reikia?

March 28, 2018
Kategorija: Kita
0 212 0
Mikroautobusai – kada ir kokio Jums reikia?

Mieste kasdien tikrai matote ne vieną ir ne du pravažiuojančius didesnius ar mažesnius autobusus. Tačiau apie mikroautobusų nuomą vargu ar susimąstote. Iš tiesų, dažniausiai apie tai nesvarstoma iki tos dienos, kai jų staiga prireikia. O kaip tada išsirinkti? Kaip žinoti, koks tinkamas? Pateikiame kelis naudingus patarimus, kad ši nestandartinė užduotis būtų kuo lengvesnė.

Kokių mikroautobusų būna?

Mikroautobusiukai dažniausiai būna kelių standartinių dydžių. Juose paprastai telpa nuo 8 iki 21 keleivio. Savaime aišku, kad šios transporto priemonės gali būti naujesnio ir senesnio modelio, skirtingų markių, galų gale, netgi skirtingų spalvų. Tad rinktis galima ne tik pagal poreikį, bet ir pagal tai, kas labiau patinka – pavyzdžiui, „Subaru“, „Mercedes“, „Volvo“ ir panašiai.

Mikroautobusai taip gali skirtis ir vidaus dizainu. Šis gali būti tamsus, šviesus, prabangus (su odinėmis sėdynėmis), tamsintais langais ar tiesiog įprastas. Kitaip tariant, rinktis galima nuo pačios paprasčiausios iki VIP klasės modelio.

Kokiose situacijose jie reikalingiausi?

Mikroautobusų nuoma dažniausiai susidomina, kai jų prireikia didesniam keleivių kiekiui pervežti. Kitaip tariant, kai draugų, svečių ar giminių būrys yra didesnis, nei šeimos automobilyje esančių vietų skaičius. Pateikiame dažniausiai pasitaikančias progas, kada prireikia mikroautobuso, ir kelis patarimus, pagal ką jį išsirinkti.

• Įmonės šventė
Mažesnės ar didesnės įmonės kasmet rengia ne vieną renginį. Savaime aišku, kad prireiks darbuotojų pervežimui tinkamos transporto priemonės. Mikroautobusus vietoj didelių autobusų dažniausiai siūloma rinktis mažesnio masto įmonėms. Jei tai nėra itin reikšminga proga, užteks paprasto ir ekonomiško autobusiuko.

• Moksleivių ekskursijos
Tiek didmiesčių, tiek mažesnių miestelių mokyklose rengiamos įvairios išvykos į aplinkines lankytinas vietas. Jei klasė mažesnė, sudaryta iš mažiau nei 15 moksleivių, gali visiškai užtekti nedidelio autobusiuko. Siūlome rinktis ryškesnės spalvos, kad jis būtų lengviau pastebimas gatvėje. Toks pasirinkimas galėtų padidinti vaikų saugumą.

• Vestuvės, krikštynos
Šioms progoms taip pat dažnai reikalinga mikroautobusų nuoma. Juos siūloma rinktis šviesesnių spalvų, prabangesnius, atrodančius šventiškai. Taip pat patartina paieškoti žmonių, galinčių juos papuošti.

• Mergvakariai ir bernvakariai
Dar viena proga, kuria dažnai ieškoma mikroautobusų – tai tokio tipo šventės, kaip merginų bei vaikinų vakarėliai prieš vestuves. Šiuo atveju mikroautobusai gali būti ryškesnių spalvų, gausiau papuošti ir prabangesni.

Vadovaujantis tokiais kriterijais, staiga prireikus tinkamos transporto priemonės jos pasirinkimas bus lengvesnis ir paprastesnis.