Madingiausi sužadėtuvių žiedai

February 20, 2017
Kategorija: Kita
0 734 0
Madingiausi sužadėtuvių žiedai

Šiais laikais niekas neišsisuka nuo kitų primetamo įvaizdžio, madų. Nors kai kurie kaip tik stengiasi eiti priešingu keliu, dažnai ši išimtis tik patvirtina bendrą taisyklę. Tačiau ko norėti, kai visos akimirkos yra tarsi stebimos kitų, o laimingiausiais momentais norima pasidalinti su kuo daugiau žmonių? Tokiu atveju siekiama sužavėti ir sužadėtuvės – tai dar viena proga tai padaryti. O svarbiausi akimirkos akcentai – sužadėtuvių žiedai.

Minimalizmas

Nusimato, kad šiais metais bus gana populiaru pirštis su žiedu, kuris neatrodo toks išskirtinis. Vienas briliantas, nepersistengiant tikrai padės sužavėti išrinktąją. Toks variantas itin pravartus asmenims, kurių būsimos antrosios pusės yra pakankamai praktiškos asmenybės, ieško paprastumo, patinka modernus menas.

Griežtos formos

Šiais metais taip pat tikimasi, kad žiedai, ant kurių esantys briliantai yra išpjauti griežtomis formomis (stačiakampiai, kvadratai) taip pat bus labiau mėgstami už lašelio ar apskritimo formos. Tokia pasirinkta forma galima sakyti simbolizuoja tiesą, jos nuogumą, ypatingai tinka tiesiems žmonėms, kurie sako viską, ką galvoja. Ant vieno žiedo gali būti ir keli sudėti brangakmeniai tokios pačios formos – taip žiedas atrodys tarsi su mažyčiais langeliais.

Vintažas

Nors minimalizmas ir griežtos formos karaliauja, kai kurios būsimos nuotakos gali būti pasiilgusios vintažo: paprastų žiedeliu su didele apskrita akimi. Tokie sužadėtuvių žiedai ypatingai tinka merginoms, kurių namuose vien klasikiniai baldai, jos mėgsta eiti į muziejus, turi didelį potraukį istorijai. Madingasis minimalizmas šiame tipe pasilieka brangakmenių spalvoje: rekomenduojama vis tiek rinktis ne itin ryškią, pastelinę brangakmenio spalvą.

Įdomesni variantai

jei jūsų būsimoji nuotaka yra tikrai išskirtinė asmenybė, žinoma, galite nesilaikyti šių pačių populiariausių formų. Šių metų tendencijos yra paruošusios kelias staigmenas ir joms. Tai gali būti pynutė vietoje lygaus žiedelio. Norite ant žiedo dėti kelis brangakmenius? Galite pasirinkti juos kelių spalvų, tad toks žiedelis iš karto pritrauks dėmesį. Žinoma, jei jau dedate kelias spalvas, pasistenkite, kad žiedas vis tiek neatrodytų perkrautas.

Taigi šiais metais įspūdingiausi sužadėtuvių žiedai yra ganėtinai minimalistiniai. Manoma, kad dėl greito gyvenimo tempo, tokie žiedai pasirinkti vien todėl, kad per daug neatkreiptų dėmesio darbe ar kitose socialinėse erdvėse.