Kaip valant namus sutaupyti laiko?

February 22, 2018
Kategorija: Kita
0 237 0
Kaip valant namus sutaupyti laiko?

Namų valymas kartais ne tik tampa nemaloniu laiko leidimu, bet ir visą dieną užimančiu darbu. Kad taip nenutiktų reikia iš anksto pasiruošti: tiek valymo priemonėmis, tiek naujais būdais ar net turėti planą, kuris šeimos narys, ką atliks, kad padėtų išvalyti namus. Šis pasiruošimas leis sutaupyti laiko laisvalaikiui ir malonumams, todėl tikrai verta į tai atkreipti dėmesį.

Pasiruošk namų valymui:

  • Plaunami dulkių siurbliai nebe naujiena, todėl jei įprasta šluota ar siurblys nustojo džiuginti ar jau ir taip metas atsinaujinti įrankius, verta apsvarstyti šią galimybę. Taip, tai brangesnis namų valymo variantas, tačiau investavus į jį bus galima pamiršti apie namų paviršių valymą. Stebint, kokios naujienos siūlomos šiuo metu galima pamiršti daug nemalonių dienos darbų, kadangi namai bus išvalyti išmaniuoju robotu.

  • Jeigu jau numatyta namų valymo diena, imkite ir apsižiūrėk, ar visko turite tvarkymuisi. Kas gali būti nemaloniau: nei pradėtas darbas ir suvokimas, kad tam valymui neužtenka tam tikros priemonės. Pasiruošus, sutaupysite tiek savo energijos važiuojant pirmyn atgal į parduotuvę, tiek ir laiko bekeliaujant ir neatliekant darbų. Net ir plaunami dulkių siurbliai turi būti įkrauti energijos šaltiniu.

  • Dažnai girdime namų šeimininkių skundus, kad niekas namie nepadeda, tačiau nežinome kaip tai sustabdyti. Svarbu, darbų pasiskirstymas įvyktų prieš namų valymo dieną, taip kiekvienas šeimos narys žinos, ką daryti ir kaip tam pasiruošti. Jei kažkuris bus užsiėmęs, jis tai galės atlikti ankščiau, taip niekam neapkraudamas papildomo darbo.

Organizavimo galia

Tai gali tapti ne tik maloniu, bet ir greitai atliekamu darbu. Tai imkite ir tam atitinkamai pasiruoškite: priemonėmis, valymo būdais ir darbų susiskirstymais. Vietoj visos dienos valymo liks tik porą valandų, kurias galėsite atlikti su šypsena.

Kiti pasiūlymai

Yra ir daugiau galimybių, kaip susitvarkyti namus išmaniai. Plaunami dulkių siurbliai gali būti skirti ne tik dangoms, bet ir stiklų valymams. Langai bus išvalyti be jokių papildomų pastangų. Taip pat ir įprasta vejapjovė gali būti pakeista į išmanųjį robotą, kuris taps puikiu pagalbininku lauko darbams.