Idėjos ir patarimai renkant dovaną Šv. Valentino dienos proga

January 3, 2018
Kategorija: Kita
0 370 0
Idėjos ir patarimai renkant dovaną Šv. Valentino dienos proga

Praūžus didžiosioms metų šventėms ir atėjus naujiesiems metams, daugelis pradeda svarstyti – o kokios šventės laukti dabar? Ir štai artimiausia, atrodo, yra Šv. Valentino diena. Tik ją mini ne kiekvienas. Vieniems tai siejasi su komercializmu, kitiems tai – meilės diena. Kad ir kaip pažvelgtume į šią šventę, nesuklysime sakydami, kad daugiausiai progų pasireikšti čia gauna intymių prekių salonai. O ar Jūs jau svarstote apie tai, ką padovanosite savo partneriui ar partnerei meilės dienos proga? Mes turime kelis pasiūlymus. Tarp jų ir vibratoriai.

Pagalvės ir meškiukai – neįdomu

Jei jau pradėjote sukti idėjas apie tai, kaip netradiciškai pasveikinti mylimąją ar mylimąjį, pamirškite tokius dalykus, kaip minkštos širdelės formos pagalvėlės, poriniai puodeliai ar šokoladinių saldainių dėžutės. Juk tikrai galima sugalvoti ką nors originalesnio ir daug įdomesnio. Na, pavyzdžiui, viena kita intymi dovanėlė.

Pastebėta, kad vaikinai merginoms dažniausiai dovanoja kelis dalykus: tai puokštė rožių, pliušiniai žaislai, kelionės bilietai arba… apatinis trikotažas. O ką merginos dovanoja vaikinams? Na, didžioji dalis moteriškosios lyties atstovių pasakytų, kad dovanoja… save. Na, dar taip pat romantišką naktį ar vakarą dviese.

Manome, kad šie metai gali būti kitokie. Pabandykite nustebinti mylimąją ar mylimąjį ne tik pulsuojančia romantika tarp rožių žiedlapių, bet ir įdomesne dovana. Ir galbūt vibratoriai Jums neatrodo kaip gera dovana, kartais tiesiog verta pabandyti. Įdomumo dėlei. Taip pat nebijokite ir kitokių intymių dovanų: išmaniųjų sekso žaisliukų, afrodiziakų ar aistras sekso žaidimuose sužadinančių rinkinių. Juk Šv. Valentino naktis turi būti ypatinga.

Keli naudingi patarimai renkant intymią dovaną

Jei Jūsų mintys jau peršoko nuo minkštų pliušinių meškiukų prie intymių prekių ir tylomis jau vartote internetinius katalogus, pateikiame kelis patarimus, į ką vertėtų atsižvelgti, renkant intymias dovanėles.

  • Atsižvelkite į savo lytinio gyvenimo ypatumus. Jei manote, kad jame viskas gerai ir nenorite įžeisti partnerės ar partnerio, rinkitės kuo paprastesnę dovaną. Tai gali būti masažui reikalingos priemonės – malonumas bus ir Jam ir Jai.

  • Jei norite išrinkti ką nors įdomesnio savo merginai, o vibratoriai neatrodo kaip tinkamiausias variantas, pasižvalgykite po seksualios aprangos asortimentą. Juk toki dovana tik džiaugsmas vyro akims.

  • Nepamirškite, kad dovana neturėtų skleisti neigiamų emocijų, todėl jei rinksite įdomesnio tipo intymią dovaną, pasiruoškite ir paaiškinimą.