Du draugai ir komisaras Reksas laukia naujų šeimininkų

October 31, 2013
Kategorija: Kita
0 5363 0
Du draugai ir komisaras Reksas laukia naujų šeimininkų

Komisaras Reksas

Turbūt visi esate matę serialą „Komisaras Reksas“, kur pagrindinį vaidmenį atlieka vokiečių aviganis. Tai šuo, kuris yra legenda. Dažniausiai vokiečių aviganiai nėra vadinami savosios veislės pavadinimu, bet tiesiog Reksais. Taigi, ir Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namuose atsidūrė Reksas.

vilksunis2

Šis gražus, ilgaplaukis šuniukas buvo rastas klaidžiojantis Doviluose, Klaipėdos rajone. Šuo buvo sulysęs, neprižiūrėtas ir matyt valkataujantis gana ilgą laiką, kas labai nuliūdino, kadangi jis buvo labai draugiškas, meilus ir bendraujantis – kas įrodo, kad kažkada Reksas turėjo ir šeimininkus ir namus. Iš pradžių turėjome vilties, kad jis nebuvo išmestas iš namų, galbūt jis tik pabėgo iš jų ir šeimininkai jo intensyviai ieško – deja, šuniukas jau keletą mėnesių sėdi prieglaudoje ir šeimininkai dėl jo atsiėmimo nesikreipė.

dar suo

Tad pasitvirtino liūdniausias variantas – jis tiesiog buvo išmestas. Reksas yra draugiškas su vaikais, meilus, sargus, itin gero charakterio. Taip pat labai gražus . Jam yra apie 5 metai. Padėkite jam surasti naujus namus iki žiemos, kad Šv. Kalėdas jis sutiktų naujuose namuose su naujais, mylinčiais šeimininkais.

vilksunis

Kur kreiptis dėl Rekso?

„Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai“ (Klaipėdos rajonas) Tel. – 8-46314040, 868736888

Du draugai

Yra posakis „Gyvūnai – tai mūsų broliai ir seserys“. Gyvūnas – tai mūsų šeimos narys, pasiimant jį į savo namus žmogus įgauna atsakomybę už jį ir turi apmąstyti, kad šis gyvūnas bus kartu su juo 10-15 metų, o galbūt ir dar ilgiau. Lietuvos visuomenėje dar tokio požiūrio nėra, todėl taip dažnai ir papuola gyvūnai į prieglaudas.

Taip atsitiko ir šiems draugams. Du vilkšunio mišrūnai, gražuoliai patinai. Tamsiajam – 2 metai, šviesiajam – apie metus. Tarsi du broliukai, kuriuos puikiai tiktų įvardinti – Liolikas ir Bolikas. Gyvenantys kartu, puikiai sutariantys su kitais gyvūnais, protingi, draugiški, bei neagresyvūs. Būtų puiku, jei juos ir pavyktų padovanoti kartu į naujus namus. Taigi, ar pavyks šiems dviems gražuoliams Kalėdas bei Naujus metus sutikti naujuose namuose pas naujus šeimininkus?

sunys draugai

Jie jūsų laukia Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namuose (Klaipėdos raj.); Tel. – 8-46314040, 868736888

Karolina Jovaišaitė