Vasaros kino laimėtojai ir pralaimėtojai

August 13, 2013
Kategorija: Kinas | Kino filmai
0 1310 0
Vasaros kino laimėtojai ir pralaimėtojai

Vasara – tai metas, kai kino pasaulis tiesiog verda. Nors ir iš dabartinių tendencijų galima spręsti, jog siaubo filmai uždirba daugiausiai pinigų, tokie filmai kaip ,,Bjaurusis aš 2’’ kino kompanijoms sukrauna turtus. Kai tuo tarpu filmas ,,Lone ranger’’ kompanijai ,,Disney’’ tik paplonins piniginę. Taigi, nors ir negalima teigti, jog filmas, kuris neatsiperka yra blogas, o tas kuris atsiperka yra geras, šių metų vasaros filmus galima priskirti dvejoms kategorijoms: laimėtojai ir pralaimėtojai.

Laimėtojai: 

,,The purge’’ – tai siaubo filmas, kuris kainavo vos 3 milijonus dolerių, o uždirbo 78 milijonus.

,,Despicable Me 2’’ – tai animacinis filmas, kainavęs 76 milijonus, kuriame pagrindinį personažą įgarsino šmaikštusis Steve’as Carell’as. Šis filmas uždirbo 714 milijonų Jav dolerių.

,,The Conjuring’’ – dar vienas siaubo filmas, kuris viršijo kūrėjų lūkesčius. Kainavęs apie 20 milijonų, jis uždirbo 138 milijonus.

,,Kevin Hart: let me explain’’ – tai amerikiečio komedijanto kino juosta, kurioje daugiau sužinome apie jo gyvenimą ir galime išvysti geriausius pasirodymų epizodus. Filmo sukūrimas kainavo apie 5 milijonus, o uždirbo 32 milijonus.

,,Iron Man 3’’ – tikras šios vasaros filmų etalonas. Tai daugiausiai šią vasarą uždirbęs filmas (1.2 milijardo Jav dolerių), o jo sukūrimas kainavo 200 milijonų.

,,The Internship’’ – nors ir ši komedija neatnešė didžiulio pelno, vis dėlto, ją galime prisikirti prie laimėtojų. Šis filmas atnešė 16 milijonų dolerių pelną.

Pralaimėtojai:

,,R.I.P.D’’ – tai veiksmo filmas, kuriame vaidina Jeff’as Bridges’as, Ryan’as Reynolds’as bei Kevin’as Bacon’as. Tačiau, net šių puikių aktorių trio, neišgelbėjo filmo nuo pinigų praradimo. Filmas kainavęs apie 130 milijonų dolerių, uždirbo vos 49 milijonus.

,,Tyler Perry Presents Peeples’’ – tai nepasisekusi romantinė komedija, kurios ,,IMDB’’ svetainės įvertinimas yra 3.7 balo. Nors ir šio filmo pastatymas nebuvo brangus (15 milijonų), jis uždirbo vos 8 milijonus.

,,White House Down’’ – tai veiksmo kupinas filmas, kuriame vaidina 2012 m. seksualiausiu vyru išrinktas – Channing’as Tatum’as. Tačiau, net tai neatnešė filmui sėkmės. Filmo kūrėjai patyrė 33 milijonų nuostolį.

,,The Lone Ranger’’ – tai kino kompanijos ,,Disney’’ kūrinys, kuriame vaidina Johnny’is Depp’as. Deja, šį kartą ,,Disney’’ nepasisekė, kadangi filmas, kuris turėjo susikrauti turtus uždirbo tik 175 milijonus, o kainavo 215 milijonų Jav dolerių.

Parengta pagal: http://www.forbes.com/sites/dorothypomerantz/2013/08/07/from-the-purge-to-r-i-p-d-the-summer-in-hits-and-misses/

, , ,