Ilgiausia meilės istorija kine

July 15, 2013
Kategorija: Kinas | Kino filmai
0 1397 0
Ilgiausia meilės istorija kine

Prieš aštuoniolika metų filme „Prieš patekant saulei“ (angl. „Before Sunrise“) prasidėjusi Selinos ir Džesio (Julie Delpy ir Ethanas Hawke‘as) meilės istorija po devynerių metų tęsėsi Paryžiuje, 2004 metais pasirodžius antrajai daliai „Prieš saulėlydį“ (angl. „Before Sunset“). Liepos 12-ąją kinuose pasirodė paskutinė trilogijos dalis – „Prieš vidurnaktį“ (angl. „Before Midnight“).

"Before Sunrise"

“Before Sunrise”

Romantiškoji istorija prasidėjo kuomet būdami dvidešimties jie susitinka traukinyje ir praleidžia naktį Vienoje. Po dešimties metų Selina pasirodo Džesio knygos, parašytos apie jų naktį, praleistą kartu, pristatyme Paryžiuje ir istorija tęsiasi. Džesis praleidžia savo lėktuvą atgal į Ameriką, kad galėtų likti kartu su Selina.

Paskutinė trilogijos dalis iškelia klausimus apie tai, kas yra tikroji meilė, nagrinėdama idėją, jog tai – sąmoningi pasirinkimai ir įsipareigojimai, o ne likimas.

"Before Sunset"

“Before Sunset”

Šį sykį pora gyvena kartu Paryžiuje ir augina dvynes.

Richardo Linklaterio trilogijai pavyko neįtikėtinas dalykas – užaugti kartu su savo auditorija.

Antrojo ir trečiojo filmų metu aktoriai buvo ne tik herojais, bet ir scenarijaus bendraautoriais – padėjo kurti tekstus vienas kitam, turėjo ypatingai daug laisvės.

Dabar šie filmai pripažįstami romantikos žanro klasika ir populiariame interneto puslapyje „Rotten Tomatoes“ surinko 98 balus iš 100.

"Before Midnight"

“Before Midnight”

, , ,