Filmai, kurie šiais metais labiausiai nuvylė kino gerbėjus

December 19, 2013
Kategorija: Kinas | Kino filmai
0 1907 0
Filmai, kurie šiais metais labiausiai nuvylė kino gerbėjus

„After Earth“

Uždarbis pasauliniu mastu: 243,8 mln. JAV dolerių.

Will Smith ir jo sūnaus Jaden Smith tandemas turėjo būti stipriu argumentu kino gerbėjams, tačiau filmas daugeliui tapo milžinišku nusivylimu dėl monotonijos ir banalaus siužeto. Šis filmas tikrai nėra vertas jūsų laiko.

„A Haunted House“

Uždarbis: 60 mln. JAV dolerių.

Filmas, kuriam sukurti tebuvo išleista 2,5 mln. dolerių, atnešė gana didelį pelną, tačiau daugelis kino kritikų ir filmų gerbėjų „A Haunted House“ itin neigiamai.

„Runner Runner“

Uždarbis: 62,7 mln. JAV dolerių.

Beno Afleko ir Justino Timberlake’o duetas skamba išties patraukliai, tačiau ar tai garantuoja filmo sėkmę? Ko gero, ne. Visų pirma, siužetas daugiau nei nuspėjamas – čia užtenka peržiūrėti filmo video anonsą, kad galėtume pasakyti, kuo viskas baigsis. Jei norite nieko nemąstydami kramtyti popkornus – „Runner Runner“ bus kaip tik tas sprendimas, kurio ieškote. Tačiau jei tikitės rimto kino – tai prastas pasirinkimas.

„Diana“

Filmo uždarbis: 7,5 mln. JAV dolerių.

Filmai apie istorines asmenybes dažnai nenuvilia, tačiau juosta, pasakojanti apie Welso Princesę Dianą, nuvylė net ir didžiausius jos gerbėjus. Tragiškai žuvusi avarijoje Diana turbūt nebūtų patenkinta šitaip atmestinai papasakota jos meilės istorija su Hasnatu Khanu.

„Grown Ups 2“

Filmas uždirbo: 247 mln. JAV dolerių.

Galite nekęsti ar nemėgti Adamo Sandlerio ir jo pasirodymų kvailose komedijose, tačiau šis aktorius beveik visada garantuoja didelius pardavimus. Taip nutiko ir šį kartą. Tačiau ar šis filmas yra vertas dėmesio? Patikėkite mumis – tikrai ne. Nuobodu. Lėkšta. Banalu. Taupykite laiką.

„The Big Wedding“

Filmas uždirbo: 21,8 mln. dolerių.

Nors kino juostoje galime rasti tokias žvaigždes kaip Robert De Niro, Susan Sarandon, Diane Keaton ir Robin Williams, tai negelbėja jos nuo siaubingos nesėkmės. Blogas scenarijus, siaubingai nuobodi istorija ir lėkštas humoras. Kas gali būti baisiau?

„Scary Movie 5“

Uždarbis: 78,4 mln. JAV dolerių.

Charlie Sheen ir Lindsay Lohan pasirodymas filme neabejotinai pritraukė daugiau lankytojų, tačiau tai, ką jie pamatė juostoje, turėjo smarkiai nuvilti. Katastrofa.

„Getaway“

Uždarbis: 10,5 mln. JAV dolerių.

Tai neabejotinai blogiausias šių metų filmas. Gal net ir visų laikų.


, ,