50 pilkų atspalvių ieško naujo Christiano Grėjaus

October 14, 2013
Kategorija: Kinas | Kino filmai
0 2807 0
50 pilkų atspalvių ieško naujo Christiano Grėjaus

Vos mėnesiui praėjus po oficialaus „50 pilkų atspalvių“ filmo aktorių pristatymo, prodiuseriams tenka sukti galvą iš naujo – Charlie Hunnam nutarė atsisakyti Christiano Grėjaus vaidmens. Pagal skandalingųjų knygų trilogijos pirmąją dalį kuriamas filmas žada tapti dar vienu hitu – visi puikiai žinome „Saulėlydžio“ istoriją.

Charlie_Hunnam_by_Gage_Skidmore_3

Hunnam oficiali vaidmens atsisakymo versija – per didelis užimtumas filmuojantis TV seriale „Anarchijos vaikai“, tačiau belieka spėlioti, ar tai tikrai ta priežastis, dėl kurios aktorius atsisakė vaidmens. Tik nedaugeliui aktorių pavyksta atsikratyti su vienu personažu siejamos vaidybos, kaip nutiko Harį Poterį įkūnijusiam Danieliui Radcliffui ar „Saulėlydyje“ Edvardą vaidinusiam Robertui Pattisonui. Net Leonardo DiCaprio kurį laiką nesugebėjo nusikratyti „Titaniko“ etiketės, todėl vis daugiau jaunų aktorių stengiasi iš anksto planuoti savo karjerą.

Anastasijos Steele vaidmenį atliksianti Dakota Johnson kol kas nekeičia planų ir žada imtis šio sudėtingo ir gana rizikingo darbo.

936full-dakota-johnson

, , , , , ,