Profesionalų parengti KET bilietai – tai greičiausias kelias į sėkmingą vairavimo teorijos egzaminą ir galimybė sutaupyti pinigus, egzaminus išlaikant iš pirmojo bandymo!

Šiandieniniame pasaulyje daugeliui save sunku įsivaizduoti be mobilumo, kurį suteikia automobilis. Žinoma, įsigyti automobilį nepakanka, jei neturite vairuotojo pažymėjimo, jo vairuoti vis tiek negalite. Daugybė vairavimo mokyklų siūlo savo paslaugas, vilioja žemomis kainomis ir kitais patraukliais pasiūlymais, tačiau neretai dėl mažos kainos smarkiai nukenčia kursų kokybė ir sutaupytas sumas besimokantieji išleidžia egzaminų perlaikymams.

Ką daryti, kad nereikėtų ne tik perlaikyti egzaminų, tačiau ir neliktų teorinių spragų, vėliau galinčių pakišti koją ir realiose situacijose, o ne tik tose, kurias mums pateikia kompiuteriniai algoritmai egzamino metu? Tam, kad įsisavintumėte teorines žinias, kurias gaunate lektorių paskaitų metu, jums reikalingi profesionaliai parengti KET testai, leidžiantys nuolat pasitikrinti savo jėgas ir dar greičiau įsisavinti tai, kas jums bus itin svarbu tikrojo teorijos egzamino metu. KET bilietai leidžia ir net gi skatina klysti – čia galite sužinoti ne tik teisingus atsakymus, bet ir kur darėte klaidas, analizuoti savo atsakymus ir užglaistyti visas įmanomas spragas, tam, kad į egzaminą nukeliautumėte pasiruošę visu šimtu procentų.

KET testai, kuriuos rasite čia, yra paruošti taip, kad tinkamai patikrintų praktiškai visas įmanomas KET situacijas ir galimus variantus, todėl išsprendę didžiąją dalį KET bilietų galite būti ramūs, kad egzamino užduotys jums nebus naujos ir nematytos. Mūsų sudarytų KET testų ir bilietų dėka dauguma pasirinkusių tokią mokymosi strategiją gali pasigirti sėkmingais teorijos egzaminais ir vėlesne patirtimi vairuojant.

Esame įsitikinę, kad viena iš didžiausių problemų Lietuvos keliuose yra tai, kad vairuotojai ruošiasi tik teorijos egzaminams. O kas toliau? Juk vairuoti pagal taisykles ir jas išmanyti reikia ne tik egzaminų metu! Įvairūs tyrimai rodo, kad vairuotojai, įgiję teisę vairuoti automobilius ar kitas transporto priemones, praktiškai neskiria laiko teorinėms žinioms atnaujinti ir joms įtvirtinti. O KET nuolat keičiasi ir yra atnaujinamos, todėl vairuotojai, nesidomintys ir neatnaujinantys savo teorinių žinių, yra pasmerkti ne tik daryti nusižengimus, tačiau ir kelti pavojų sau bei aplinkiniams.

Todėl visus, būsimuosius vairuotojus skatiname sugrįžti ir bent kartą per mėnesį pasitikrinti KET žinias, kurias išlaikyti aukštame lygyje yra kur kas paprasčiau, nei vėliau mokytis kone iš naujo.

Apskritai, šiuolaikinės technologijos leidžia teoriniams egzaminams pasiruošti daug paprasčiau ir greičiau, nei tai buvo galima padaryti anksčiau. Visi KET testai gali būti sprendžiami turint bet kokią interneto prieigą ir kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį, kaip kad planšetinį kompiuterį. Taigi savo žinias tobulinti galite praktiškai visur ir visada – net ir jau keliaudami į teorijos egzaminą.

KET bilietai sudaryti taip, kad ne tik tinkamai įsisavintumėte ir pasitikrintumėte įgytas žinias, tačiau ir galėtumėte atlikti aiškią savo klaidų analizę. Greitai pamatysite savo silpniausias vietas, spragas, kurios liko po teorinių pamokų ir jas ištaisysite. KET testai leidžia pasirinkti teorijos tipus, kuriuos norite stiprinti – gal jums kliūva eismą reguliuojančio policininko lazdelės reikšmės? O gal jaučiatės silpnai nereguliuojamųjų sankryžų situacijose? Mūsų testai leis jums greitai ir paprastai išmokti visas situacijas, o svarbiausia tai, kad kiekviena situacija, jums padarius klaidą, ar atsakius į klausimą teisingai, yra paaiškinama bet kuriuo atveju.

KET testai nesiskiria nuo tų, kuriuos gausite laikydami vairavimo teorijos egzaminus Regitroje, todėl tai unikali galimybė jau namuose „išlaikyti“ vairavimo teorijos egzaminą, o Regitroje teliks tik viską pakartoti!

Štai ką apie KET testus ir bilietus kalbate jūs, mieli mūsų klientai, dėl kurių stengiamės ir tobulėjame patys:

Rimas

Automobilio vairavimo teises nutariau išsilaikyti jau sulaukęs gana brandaus amžiaus. Neslėpsiu, buvo gana sudėtinga prisiversti skaityti teorinę medžiagą ir „kalti“ kelio ženklus ar nagrinėti nereguliuojamųjų sankryžų situacijas. Džiaugiuosi, kad atradau KET testus, kuriuos spręsdamas žymiai greičiau perpratau įvairius KET niuansus, nes čia vaizduojamos realios situacijos. Šaunu, kad taip pat galėjau analizuoti savo klaidas ir taip progresas tapo dar sklandesnis. Teoriją Regitroje išlaikiau iš pirmojo karto, o praktinio egzamino metu net gi tikėjausi sulaukti klausimo iš mane testavusio darbuotojo, tačiau, deja, jam pakako mano gero važiavimo (šypsosi).

 

Gabrielė

 

Esu laiminga, kad KET bilietai yra lengvai prieinami internetu, nes juos galiu spręsti net pertraukų tarp paskaitų metu, ar keliaudami į universitetą. Vis dar mokausi ir nekantriai laukiu teorinio egzamino, nes esu įsitikinusi, kad jį man pavyks įveikti iš pirmojo bandymo. Palinkėkite man sėkmės!

 

Linas

 

Vairuotoju dirbu jau daugiau nei penkiolika metų, tačiau kelio eismo taisykles stengiuosi pasikartoti bent keletą kartų metuose. KET testai man yra ne tik būtinas tobulėjimo ir žinių atnaujimo šaltinis, tačiau ir savotiškas testas pačiam – ar vis dar žinau, ar nepraradau gebėjimo skaityti kasdienes situacijas, ar vis dar pažįstu visus kelio įspėjamuosius ženklus. Šiuolaikinės technologijos ne tik leidžia tobulėti ir neprarasti „formos“, tačiau ir įpareigoja stengtis – juk tai daugiau nei paprasta.

 

Vairuotojo pažymėjimas daugeliui būtinas ne tik kaip susisiekimo priemonė, tačiau ir kaip darbo vietos garantija ar privalumas – todėl jei norite greitai ir sėkmingai ne tik išlaikyti egzaminus, tačiau ir tapti puikiu vairuotoju – KET testai yra pirmasis žingsnis link to. Taip, teorija dažnai yra nuobodus ir nemėgstamas subjektas, tačiau KET bilietai yra sudaryti taip, kad ji jums taptų įdomiu ir atsakingu iššūkiu, kurį įveiksite be didesnių kliūčių!