Tinder nuo šiol ir Android platformoje

July 16, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 7111 0
abine.com nuotrauka

abine.com nuotrauka

Tinder, jei nežinote kas tai, informuojame, tai pažinčių programėlė jūsų išmaniajame telefone. Iki šiol ją buvo galima sutikti tik iOS platformoje. Vakar ji buvo pristatyta ir Android platformoje. Susipažink net su buvusia Mis JAV jau šiandien Tinder programėlės pagalba.

Nuo programos paleidimo į rinką 2012 metų spalį, ji sugebėjo sukaupti 75 milijonų vartotojų duomenų bazę. Bent 50 iš tų 75 milijonų sugeneruotų atitikmenų susižadėjo. Iki vakar Tinder buvo pasiekiama tik Apple turėtojams, tačiau jau dabar ja galima džiaugtis ir su Android programinę įrangą turinčiais išmaniaisiais.

Visa tai įvyko tik dėl to, kad Tinder kūrėjai savo Twitter‘yje paskelbė, kad jei vartotojai nori išvysti šią programą ir Google Play parduotuvėje, jie turi maldauti, tai yra surinkti 1 milijoną prašymų Twitter ir Facebook tinkluose. Nors milijonas ir nebuvo surinktas, programėlė jau pasirodė Google Play.

Tinder yra populiarus todėl, kad naudoja „hot or not“ funkciją. Vartotojui rodomos vienišių iš jo gyvenamo rajono nuotraukos atitinkančios bendras nurodytas veiklas. Vartotojas renkasi ar išsiųsti tam žmogui like, ar nesiųsti ir prašyti kito atitikmens. Nuo šiandien galima rinktis ir iš galybės Android vartotojų, argi ne puiku?

, , , ,