Sparčiausi išmanieji telefonai

July 10, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 2675 0
išmanieji

biginja.com nuotrauka

Sparčiausi išmanieji telefonai, kuriuos šiuo metu galima nusipirkti rinkoje? Toks klausimas kyla dažnam technologijų gerbėjui, o rinktis tikrai yra iš ko. Trumpai apžvelgsime sparčiausius rinkos mobiliuosius.

  1. Samsung Galaxy S4 turi ne tik greičiausia procesorių (4 branduolių 1,9 GHz Qualcomm Snapdragon 600), bet ir vieną sparčiausių grafikos apdorojimo procesorių Adreno 320. Šis telefonas yra vienas iš dviejų greičiausių pasaulyje, po jo seka HTC One.
  2. HTC One. Vienalyčiame korpuse sutalpintas visas technologijų arsenalas. 4-ių branduolių procesorius pasiekiantis 1,7 GHz taktinį dažnį ir tas pats Adreno 320 grafikos apdorojimo procesorius paverčia šį aliuminio korpuse slypintį gėrį tikru žvėrimi.
  3. LG Optimus G. Tokio pat galingumo procesorius, kaip ir HTC One, tačiau neįtikėtinai didelis 5,5 colių ekranas, kiek sulėtina šio LG flagmano darbą. Nepaisant to, tai nepaprastai greitas telefonas, kuris nenuvils kasdieniniuose darbuose.
  4. LG Nexus 4. Qualcomm Snapdragon 1,5 GHz ankstesnės kartos procesorius atrodo neturėtų būti toks greitas, tačiau paprasta Android OS paverčia jį tikru galiūnu. Tai vienas greičiausiu telefonų, kuriuos galima nusipirkti. Jei nenaudojate telefono sudėtingiems darbams, šis daikčiukas jūsų tikrai nenuvils.
  5. Samsung Galaxy Note 2. Tai pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas su 4-ių branduolių procesoriumi. Telefonas apginkluotas 1,6 GHz procesoriumi ir 5,5 colio ekranu. Palyginti su kitais jis nebėra toks greitas, tačiau išlieka konkurencingas net ir po metų nuo jo išleidimo, o tai prilygsta visai amžinybei, tokiame greitai besivystančiame išmaniųjų telefonų pasaulyje.
  6. HTC One X+. Nors jį jau ir pakeitė naujasis HTC One, tačiau jo protėvis vis dar tarp galingiausių ir greičiausių telefonų rinkoje. Telefonas turi Nvidia 4-ių branduolių Tegra 3 procesorių, tačiau šiandien jis nebėra toks stulbinamai našus. Visgi kasdieniam naudojimui jo visiškai pakanka.

Štai toks yra greičiausių išmaniųjų telefonų šešetukas. Jei turite vieną iš jų galite per daug nesikrimsti – jo pajėgumų jums dar ilgai užteks. O jei galvojate pirkti naują ir stulbinamai greitą telefoną, galite rinktis iš aukščiau pateiktų modelių.

Parengta pagal Cnet informaciją.

, , , , , ,