Socialinis tinklas Facebook pristato „Hashtag’us“

June 13, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 2721 0
Socialinis tinklas Facebook pristato „Hashtag’us“

Didžiausias ir populiariausias pasaulio socialinis tinklas „Facebook“ pristato dar vieną naujovę – tai „hashtag’ai“, kuriuos jau seniai naudoja vieni iš „Facebook“ konkurentų – „Twitter“ socialinis tinklas. „Twitter“ yra itin populiarus dėl šių „tag’ų“, nes juos labai patogu naudoti pranešant naujienas, todėl šį socialinį tinklą pasirenka daugybė televizijos kanalų, sporto ir kitų renginių organizatoriai.

„Facebook“ praneša, kad naudos # simbolį ir po jo bus rašoma tam tikra frazė, susijusi su tam tikru įvykiu, asmeniu ar prekiniu ženklu. Taip bus lengviau atskiriamos žinutės ir komentarai, kuriuos bus galima rikiuoti pagal temas, pvz:, diskutuojant apie krepšinį, komentaro pabaigoje pridedamas #krepšinis.

Kaip jau pastebėta „Twitterio“ erdvėje, šios žymės padeda suaktyvinti diskusijas, kurios tampa dar labiau gyvos, nes į jas įsijungia ir mobiliuosius įrenginius naudojantys vartotojai, o įmonės ir prekinių ženklų atstovai gali dar paprasčiau atrasti savo vartotojus.

„Vien JAV kiekvieną dieną beveik šimtas milijonų vartotojų prisijungia prie „Facebook“ socialinio tinklo ir tai yra unikali galimybė transliuotojams, reklamos agentūroms ir visiems, kurie nori būti pastebėti, tereikia išmokti ta galimybe pasinaudoti“ – teigė „Facebook“ atstovas Justin Osofsky, kuris, kaip pavyzdį paminėjo, kad populiaraus serialo „Sostų karai“ paskutinė sezono serija sulauke daugiau kaip pusantro milijono „paminėjimų“.

Kol kas „hashtag’ai“ bus įjungti tik apie 20 procentų vartotojų, tačiau per kelias savaites jie turėtų pasiekti visus populiariausio pasaulio socialinio tinklo vartotojus.

(c) Facebook

, , , , ,