Samsung išmanieji lenkia Apple produkciją

July 31, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 1551 0
Samsung išmanieji lenkia Apple produkciją

Nauja klientų apklausa, kurioje siekta išsiaiškinti, kurių išmaniųjų telefonų gamintojų prekes įsigiję vartotojai yra labiausiai patenkinti. Pirmose dvejose vietose puikuojasi Samsung gaminiai – tai Samsung Galaxy S III bei Galaxy Note II. Trečią, ketvirtą ir penktą vietas užėmė iPhone 5, 4S bei 4.

Samsung gaminiai užėmė pirmąsias vietas surinkę po 84 balus iš 100 galimų balų, kai tuo metu iPhone telefonai surinko atitinkamai po 82 bei 81 balus. Tyrimas buvo atliktas dar prieš pasirodant naujajam Samsung Galaxy S IV, todėl jį galima vadinti gana tikslų, ypač žinant gandus, kurie teigia, kad Apple ruošia naujojo iPhone 5s pristatymą spalio mėnesį.

Vartotojai geriau Samsung produkciją įvertino dėl keleto priežasčių. Viena iš jų – didesnis ekranas, kuris yra kur kas patogesnis ir patrauklesnis. Antroji priežastis – kaina, kuri yra šiek tiek artimesnė vartotojui.

Apklausa parodė, kad Blackberry mėginimas grįžti į mobiliųjų telefonų rinką, o ypač išmėginti jėgas išmaniųjų įrenginių vandenyne nebuvo pats sėkmingiausias, nes dešimtyje geriausiai vertinamų išmaniųjų telefonų Blackberry teko paskutinės vietos.

acsismartphonestudy

Matome, kad Blackberry tikrai yra dėl ko nerimauti, tačiau, ar yra dėl ko sunerimti Apple? Viena vertus, panašu, kad ne – juk jų vartotojų vertinimas nuo praėjusios apklausos nukrito tik keletu balų, o kitos apklausos rodo, jog Apple vartotojai yra kur kas lojalesni, nei Android operacinę sistemą naudojančius išmaniuosius telefonus pasirinkę vartotojai. Kita vertus, Apple gąsdinti turėtų kita tendencija – tai Samsung augimas, o vienintelė priežastis, kodėl bendras Samsung produktų vertinimas šiek tiek atsilieka nuo Apple, tėra pigesnių ir į didžiąją vartotojų auditoriją taikomų mobiliųjų telefonų gamyba, ko Apple vis dar nesiryžta pradėti.

, , , , , , ,