Pristatyta radikali ,,iPhone 6″ koncepcija

August 6, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 3846 0
Pristatyta radikali ,,iPhone 6″ koncepcija

Visas pasaulis su nekantrumu laukia naujojo kompanijos ,,Apple’’ kūrinio –  ,,iPhone 5s”, kuris bus pristatytas šių metų rudenį. Nors ir drastiškų pasikeitimų nuo pirmtako iPhone 5 nėra tikimąsi, naujajam telfonui jau yra prognozuojama didžiulė sėkmė. Bet jau, netgi, kitais metais kompanija ,,Apple’’ gali išleisti visiškai naują įrenginį – ,,iPhone 6’’.

Grafikos dizaineris – Johnny’is Plaid’as publikavo savo viziją, kurioje atskleidė kaip galėtų atrodyti naujasis išmanusis telefonas. Nors ir nėra aišku, ar tikrasis ,,iPhone 6’’, bus panašus į šią koncepciją, vis dėlto, šis kūrinys yra įdomus ir išskirtinis.

http://www.businessinsider.com/iphone-6-edge-to-edge-concept-2013-8?op=1

Kas labiausiai pastebima šioje koncepcijoje – naujas ekranas, kuris tęsiasi nuo pat telefono šoninių briaunų. Panaši technologija yra taikoma naująjame ,,Motorola’’ gaminyje ,,Moto X’’. Telefonas atrodo ypač plonas, tačiau nesunku įsivaizduoti, kaip jis galėtų atrodyti realybėje. Fotokameros blykstė yra pavaizduota priešingoje pusėje, lyginant su senesnės kartos ,,Iphone’’. Pristatyas ir naujas įkroviklis su ,,MagSafe’’ technologija, kuri yra naudojama ,,MacBook’’ kompiuteriuose. Jau nuo pat pirmojo ,,iPhone’’ pristatymo visuose telefonuose buvo naudojamas ,,Home button’’ mygtukas, tačiau šioje koncepcijoje jį pakeičia lietimui jautrus mygtukas. Dizaineris, taipogi atskleidė kaip galėtų atrodyti naujas išmaniųjų telefonų šeimos narys – ,,iPhone mini’’.

Šioje nuotraukoje galime palyginti kaip atrodytų ši koncepcija šalia jau esamo ,,iPhone 5”.

http://www.businessinsider.com/iphone-6-edge-to-edge-concept-2013-8?op=1

Parengta pagal: http://www.businessinsider.com/iphone-6-edge-to-edge-concept-2013-8?op=1

, , , , ,