Planšetinis kompiuteris – naudingas darbui ar tik brangus žaislas?

June 20, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 2356 0

Kiekviena diena vis žada kažką nauja. Ne išimtis ir IT pasaulis, kurį užgriuvo technologinė revoliucija – planšetinis kompiuteris.

planšetinis kompiuteris

Plašetinio kompiuterio funkcijos

Nuomonę, kad tai tik žaisliukas, galima lengvai pagrįsti. Visų pirma, planšetinis kompiuteris tinka tik keletui konkrečių funkcijų atlikti. Šie kompiuteriai neturi klaviatūros, neturi USB jungčių nei Flash grotuvo neturi. Šie keli apribojimai gerokai apsunkintų darbą su planšetiniu kompiuteriu. Be to, net IT pakraipos žmonės turbūt sunkiai suvokia, ką su tokiu kompiuteriu veikti.

Kaina

Santykis tarp kokybės ir kainos – vargu ar jis yra geras. Jei turėsim omeny paminėtus trūkumus, mokėti kelis tūkstančius už tokį žaisliukai yra per daug ir vargu ar apsimoka.

Vilties yra?

Atlikti tyrimai atskleidžia, kad planšetinį kompiuterį turi arba žada pirkti apie penktadalis apklaustųjų. Gal vis tik tai pradžia šių kompiuterių rinkoje. Kaip bebūtų, kiekvienas daiktas turi savo pirkėją, tai ir planšetinis kompiuteris ras savo nišą, tačiau vargu ar nukonkuruos personalinius ar nešiojamus kompiuterius.

Taigi, planšetinis kompiuteris ne toks efektyvus darbui, tačiau žaidimams ar panaršymui internete puikiai tinkamas.