Nokia pristato nebrangias naujoves

July 4, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 2603 0
Nokia pristato nebrangias naujoves

Suomių mobiliųjų telefonų gigantas „Nokia“ vartotojams pasiūlys naujus klasikinius mobiliųjų telefonų modelius. Naujieji modeliai „Nokia 207“, „Nokia 208“ ir dvi mobiliojo ryšio SIM korteles sugebantis „apdoroti“ „Nokia 208 Dual SIM“ pasižymi gerai pažįstamu, tradiciniu telefonų dizainu ir ryškiomis spalvomis. Šie telefonai taip pat palaiko ir spartųjų mobiliojo interneto ryšį 3,5G.

nokia

(c) Nokia

Tiems, kurie galvoja, kad šie modeliai tesugeba atlikti „rašyk – skambink“ funkcijas, „Nokia“ praneša, jog kiekviename modelyje rasime populiariausių socialinių tinklų programėles, el. pašto sprendimus ir kitas naujoves.

Tai sprendimas žmonėms, nenorintiems „pereiti“ prie telefonų liečiamu ekranu, tačiau norintiems taip pat sėkmingai naudotis interneto patogumais ir socialiniais tinklais.

Kaip visada, klasikiniai „Nokia“ modeliai pasižymi įspūdinga baterijos veikimo trukm, kuri „išmaniųjų telefonų amžiuje“ dažnai skamba, kaip utopija. Gamintojai praneša, kad „Nokia 207“ ir „Nokia 208“ vienu įkrovimu budėjimo režime gali tarnauti net iki 33 dienų, o „Nokia 208 Dual SIM“ – iki 20 dienų. Kaip įprasta, šie telefonai pasižymi ir patvarumu – įrenginio korpusas lengvai nuvalomas ir atsparus įbrėžimams, tad telefonas puikiai tarnaus naudojant ir kasdien, ir ekstremalesnėmis sąlygomis, pavyzdžiui aplinkoje esant daug dulkių ar per karščius.

Naujųjų modelių korpuso spalvą vartotojai galės pasirinkti iš raudonos, žalsvai mėlynos, baltos ir juodos spalvų. Mūsų šalyje bus prekiaujama tik „Nokia 208“ modeliu – jis Lietuvoje pasirodys 2013 m. ketvirtąjį ketvirtį ir kainuos apie 250 litų.

 Parengta pagal gamintojo informaciją

, , , , , , , ,