Naujasis Xbox – ką gauname pasirinkdami “dėžę”?

November 20, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 1833 0
Naujasis Xbox – ką gauname pasirinkdami “dėžę”?

Jau po keleto dienų žaidimų rinką sudrebins naujasis Microsoft gaminys – Xbox One konsolė. Micrsoft kompanija paskutinį žaidimų kompiuterį Xbox 360 išleido lygiai prieš aštuonerius metus, per kuriuos daug kas pasikeitė, o ką jau kalbėti apie konkurentus – naujajį Playstation 4.

Būten tarp šių konkurentų vykstanti kova ir kelia klausimą – kurią konsolę įsigyti yra geresnis sprendimas? Siūlome keletą faktų apie naująją „x dėžę“ ir ką gaunate ją įsigydami.

Kas dėžėje?

Xbox One konsolė jūsų namus pasieks su žaidimų pulteliu, Kinect kamera, HDMI kabeliu ir maitinimo bloku. Taip pat reiktų paminėti ir ausines su mikrofonu, skirtus bendravimui. Už visą tai bent jau amerikiečiai turės sumokėti 499 dolerius.

Kasdienis atnaujinimas

Xbox One reikalaus bent vieno atnaujinimo per dieną, norint žaisti. Tai yra vienas iš keisčiausių Microsoft sprendimų, kurį jau spėjo nulinčiuoti didžioji dalis konsolių gerbėjų.

Atsisiuntimai ir vieta

Žaidėjai turės galimybę kiekvieną Xbox One žaidimą įsigyti internetu. Turėdama iki 500 gb kietąjį diską konsolė leis mėgautis žaidimais, nesirūpinant dėl išorinių laikmenų.

21 žaidimas pradžioje

Naujosios kartos konsolės savininkams jau pirmąją dieną bus pasiūlytas 21 žaidimas.

Kinetkto naujovės

Xbox komanda pasistengė, kad mus pasiektų ne tik smarkiai atsinaujinusi konsolė, bet ir daugelio vartotojų pamėgta Kinect sistema. Dabartinė kamera gali suskaičiuoti judančių objektų kiekį, žmogaus širdies plakimo dažnį ir net atskirti veidus. Kinect galės automatiškai prijungti jus prie Xbox Live sistemos, vos tik atpažins jūsų veidą. Dar šauniau tai, kad kamera gali įvertinti jūsų kūno formas ir padėti pasiekti puikių rezultatų padėdant specialioms programoms.

Valdymo skydas

Xbox One valdymo skydas leidžia pasirinkti fono spalvą, iki 25 dažniausiai naudojamų programėlių ar žaidmų ir kitų pasirinkimų. Tai leis sistemą dar labiau suasmeninti ir paversti patogesne vartotojui.

Konsolė itin draugiška Windows 8

Niekam ne paslaptis, kad Microsoft naująjį Xbox’ą nori „pritempti“ prie asmeninių kompiuterių ir planšečių, naudojančių Windows operacines sistemas. Jei jūsų kompiuteris naudoja Windows 8 OS – galite džiaugtis, nes turėsite daugiau galimybių.

Tiesa, o kaip atrodys žaidimai? Štai ir jie:

Assassin's Creed FIFA 2014 Dead Rising COD Ghosts Battlefield FIFA 2014 Forza Need for Speed Rivals Forza

, , ,