Naujasis GTA – įspūdingas epinės serijos tęsinys

July 10, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 1204 0
Naujasis GTA – įspūdingas epinės serijos tęsinys

Viena sėkmingiausių žaidimų kūrėjų kompanijų „Rockstar Games“ šiandien pristatė oficialią penktosios GTA dalies apžvalgą. Jau prieš tai buvo skelbiama, kad šis žaidimas yra ambicingiausias kompanijos projektas nuo trečiosios GTA dalies, kai buvo pritaikyta begalės naujovių ir žaidimas dar labiau išpopuliarėjo.

Oficiali žaidimo apžvalga

Istorija.

Penktoji GTA dalis ypatinga ne tik įspūdinga grafika ir naujomis galimybėmis, tačiau čia randame ir pagrindinio herojaus linijos revoliuciją. Tiesą sakant, žaidime pagrindiniai veikėjai yra trys – taip gauname galimybę mėgautis skirtingais jų charakteriais bei sugebėjimais.

Pirmasis veikėjas: Maiklas – patyręs bankų vagis, kuris gyvena įprastą šeimos gyvenimą su kasdieniais buitiniais bei tėviškais rūpesčiais, kuriuos sukelia paauglė dukra. Taigi galima spręsti, kad šis veikėjas pasižymės aštriu protu, tačiau neišvengs asmeniškumų bei šeimyninių dramų.

Antrasis herojus: Franklinas – tai afroamerikietis, gyvenantis tarp narkotikų prekeivių, mėgstantis lankytis striptizo klubuose ir dievinantis hip hopo kultūrą. Kitaip tariant, valdydami šį veikėją, galėsime mėgautis laisve ir tuo pačiu pajusti, ką reiškia gyventi „gete“.

Trečiasis veikėjas: Trevoras – beprotis. Ko gero, tik tokiu žodžiu ir galima apibūdinti šį herojų, kuris su savimi nešiojasi beisbolo lazdą ir neturi nė kruopelytės baimės jausmo. Alkoholis, muštynės baruose ir automobilių vagystės – tai šio vyruko kasdienybė.

Daugiau apie veikėjus ir jų paveikslus galite žiūrėti šiame video

Vieta.

Veiksmas vyksta Los Santos mieste, kurio žemėlapis didesnis nei GTA IV, Red Dead Redemption bei GTA San Andreas…sudėjus kartu. Žemėlapis ne tik neaprėpiamai didelis, tačiau ir dar įspūdingesnis nei ankstesnių serijų vietovės. Čia bus galima rasti tikroviškus kalnus, nardyti po vandenyną, žaisti golfą, dalyvauti dviračių lenktynėse ir, žinoma, skraidyti lėktuvais.

Veiksmas.

Ko jau ko, tačiau GTA serijoje veiksmo tikrai netrūksta. Jei nevykdysime misijų, galima mėgautis visiška laisve, keliauti ir atrasti naujas vietas, o kol pasirinkę valdome vieną herojų, kiti du veikėjai gyvena savo gyvenimus, į kuriuos bet kada galite nusikelti ir perimti jų valdymą į savo rankas.

(c) Rockstar Games

Kada galima žaisti?

Skelbiama, kad GTA V mus pasieks jau rugsėjo mėnesį. Tikėkimės, kad žaidimas bus išleistas ne tik konsolėms, tačiau ir PC bei greitu metu pasirodysiantiems PS ir XBOX tęsiniams.

, , , , , , ,