Geriausi išmanieji telefonai rinkoje

October 2, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 14957 1
Geriausi išmanieji telefonai rinkoje

Koks geriausias išmanusis telefonas pasaulyje? Šis klausimas dažnai sukelia aršias diskusijas, nes vartotojai ne tik turi savo mėgstamiausius išmaniuosius telefonus bei jų gamintojus, bet ir prisiriša prie skirtingų operacinių sistemų, kaip kad Android, Apple OS ar Windows. Tad pamėginkime pasižiūrėti, kokie išmanieji telefonai šiuo metu rinkoje yra patys geriausi ir verti jūsų inveticijų.

Blackberry Z10

Šis išmanusis telefonas turi naujausią Blackberry operacinės sistemos versiją, kuri yra išties puiki, tačiau jei esate tikras programėlių ir žaidimų fanas – šis telefonas tikrai ne jums.

Blackberry Q10

Šis telefonas iš kitų išmaniųjų išsiskiria tuo, jog turi klaviatūrą. Tad jei esate “senosios mokyklos” gerbėjas ir norite rašyti el laiškus ar sms žinutes nežiūrėdami – šis Blackberris yra kaip tik jums.

Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020 mums siūlo pačią geriausią kamerą, integruotą mobiliajame įrenginyje, tačiau dėl to nukenčia svoris, o Windows operacinė sistema dar negali pasiūlyti tokios gausybės programėlių, ką gali rinktis Android ar iOS vartotojai.

Nokia Lumia 925

Ši Lumia yra pats geriausias Nokios gaminys, turintis Windows OS. Pasirinkdami Nokia Lumia 925 tikrai nesuklysite.

LG Optimus G Pro

Šis LG yra praktiškai planšetė – milžiniškas beveik šešių colių ekranas ir daugybė funkcijų – tai ko reikia kiekvienam vartotojui, norinčiam turėti išmanaus telefono ir planšetės hibridą.

LG G2

Naujausias LG flagmanas turi penkių colių raiškų ekraną ir naujausią Android OS versiją. Vartotojams iš pradžių gali būti sunku naudotis telefonu, nes jo išoriniai klavišai patalpinti telefono nugarėlėje.

Samsung Galaxy Note III

Samsung Galaxy Note III – tai nuostabus Samsung telefono ir planšetės hibridas turintis įspūdingus duomenis tiek viduje, tiek išorėje.

Google Nexus 4

Google siūlo ketvirtąją Nexus versiją už patrauklią kainą, tačiau jau ateinantį mėnesį turėtumėme išvysti naujausią Nexus versiją, tad ar gi ne verta luktelti?

iPhone 5c

Naujasis iPhone c – tai pirmasis Apple mobilusis telefonas, kuriam gaminti naudojamas plastikas. Spalvingas, greitas, lengvas ir išmanus – tai telefonas jaunam ir veržliam žmogui.

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 tai be jokios abejonės geriausias Samsung gaminys, kuris sulaukė milžiniško pasisekimo.

Samsung Galaxy S4 Google Edition

Toks pat telefonas, tačiau turintis švarią Android versiją – įspūdingiems pojūčiams.

Motorola Moto X

Motorola buvo primiršta, tačiau naujasis Moto X yra tikras išmanusis telefonas vertas jūsų dėmesio. Gera kaina, puikūs duomenys 0 tai viskas, ko reikia jums.

HTC One

HTC One – išmanusis, dažnai vadinamas pačiu geriausiu telefonu rinkoje. Naudojant šį telefoną sutikti su tuo tikrai nesunku, nes tai greitas, žvėriškai patogus ir funkcionalus išmanusis, vertas kiekvieno jūsų lito.

HTC One Google edtion

Vėl gi telefonas, su švaria Android versija, dar labiau pritaikytas jūsų asmeniniams poreikiams.

iPhone 5S

Naujausias telefonas šiame tope – iPhone 5S. Ar jis pateisins į jį dedamus lūkesčius? Ar išlaikys konkurenciją ir ar tai ženklas, kad Apple idėjos šiek tiek išsisėmė? Parodys laikas. O dabar – tai vienas geriausių išmaniųjų rinkoje.

, , , , , , , , , , ,