Apple pristatė naujoves

October 23, 2013
Kategorija: IT naujienos
0 1361 0
Apple pristatė naujoves

Vakar IT gigatas „Apple“ San Franciske pristatė patobulintą „Mac OS X“ versiją bei naujuosius „MacBook Pro“, „iPad Air“ ir kitus produktus. Dar visai neseniai praūžę „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“ pristatymai ir išleidimai į rinką buvo sėkmingesni nei tikėtąsi – 9 mln. telefonų jau parduota, todėl atnaujinti produktai turėtų taip pat sulaukti sėkmės.

Naujoji „Mac OS X Maverics“ operacinė sistema yra visiškai nemokama, o jos dėka kompiuteriai taps našesni, mažiau „valgantys“ akumuliatorių bei didelis dėmesys sutelktas į duomenų ir vartotojo saugumo gerinimą.

„Mac Book Pro“ kompiuterių linijos atnaujinimas taip pat skamba smagiai. Dabar 13 colių „Retina“ ekranu pasidabinęs kompiuteris tesveria kiek daugiau nei pusantro kilogramo ir tėra 1,8 cm storio. Baterijos darbo laikas iki 9 valandų, o „Intel Haswell“ padeda šiems kompiuteriams būti velniškai spartiems.

Nuo šiol visi „iPad“ gerbėjai galės įsigyti naująją planšetę – tai „iPad Air“, kuris tokį vardą gavo dėl savo itin plono korpuso (7,5 mm) ir lengvo svorio (apie 450 g). Šie „iPad“ yra greitesni, nei bet kada anksčiau ir juos bus galima įsigyti jau kitą mėnesį.

Naujojo iPad Air sudėtis

Ir išvaizda

Vidinis “čipas”

Naujasis MacBook Pro

Naujieji iPad mini su Retina

Ką Jūs manote apie šias naujoves?

Video iPad Air pristatymas

, , , , , , , , , ,