Šiek tiek vintažo namų intejere

May 17, 2017
Kategorija: Interjeras
0 509 0
Šiek tiek vintažo namų intejere

Kiekvienas savo namuose norime susikurti išskirtinį jaukumą, todėl ieškome išskirtinių baldų, dekoratyvių detalių, mintyse dėliojame vieno ar kito stiliaus dizainus. Nors apšvietimui dažnai skiriamas mažesnis dėmesys, tačiau jis gali būti esminis interjero akcentas. LED šviestuvai dabar yra itin mėgstami minimalizmą perteikiančiose erdvėse. Tai ne tik praktiškas, bet ir itin modernus pasirinkimas.

LED lemputės – ne tik įprasta forma

Daug kas įpratę, kad naujos kartos lemputės atrodo gana aptakių formų, neturi išskirtinio dizaino – juk tai funkcionalus daiktas. Vis dėlto, visai kitaip galvoja LED lempučių dizaineriai, kurie sujungę vintažą ir inovatyvumą sukūrė Edisono tipo retro lemputes. Sakoma, genialumas slypi paprastume – taip būtų galima apibūdinti šių lempučių dizainą. Tai tarsi retro stiliaus lemputė, kurios viduje, kaip ir kaitrinėje lemputėje, matomos šviesos linijos. Skirtumas tik ta, kad lemputė LED. Šviestuvai su šiomis lemputėmis atrodo itin estetiškai. Tiesa, lemputės vienos pačios atrodo gana išraiškingai, todėl jas galite naudoti ir be šviestuvo gaubto. Visgi, jei nenorite ant laido kabančios lemputės, rinkitės stilingą alternatyvą – stiklinį šviestuvo gaubtą. Taip ne tik pateisinsite 2017 – ųjų metų ryškiausias tendencijas, bet ir namuose sukursite paprastumo, bet ne pigumo įspūdį.

Be stilingo dizaino šios lemputės taip pat turi ir kitų privalumų:

• Yra taupios ir pateisina ekonomiško vartojimo principus;
• Nors nėra pigios, pavyzdžiui, viena jų ekoliumenas.lt kainuoja 7 eurus, tačiau visiškai atsiperka;
• Ilgaamžės ir tvarios. Šios lemputės neįkaista, lyginant su kaitrinėmis ar fluorescencinėmis. Be to, jos tarnauja keliolika kartų ilgiau.
• LED šviestuvai ar lemputės nesunkiai randami bet kuriame didesniame apšvietimo salone, todėl jų įsigijimo galimybės nėra ribojamos;
• Lemputės gali būti įvairių formų: apvalios, aptakesnės ir pailgos, žvakės ar liepsnos formos, todėl galite išgauti skirtingus rezultatus bei jas nesunkiai pritaikyti skirtingose erdvėse.

Pakeiskite savo namų lemputes į LED ir atraskite jų taupumą ir efektyvumą. Išnaudokite retro lempučių dizainą ir paverskite savo namų erdves modernaus minimalizmo oazėmis, kurioms netrūksta vintažo prieskonių.