Modernus minimalizmas sostinės centre

July 6, 2018
Kategorija: Interjeras
0 67 0
Modernus minimalizmas sostinės centre

Ar pastebite, kiek daug sostinėje statosi verslo centrų? O naujų duagiabučių? Jie auga tarsi ant mielių. Tuo tarpu centre esantys architektūriniai paminklai su gyvenamaisiais butais taip pat tvarkosi. Ir ne tik išore, bet ir vidumi. Jų viduje vyrauja subtilus minimalizmas, kurį šiek tiek modifikuoja moderni klasika. Tarpusavyje pinasi keli skirtingi stiliai, tačiau tai tik prideda dar daugiau žavesio. Įdomu kaip susikurti tokį stilių savo namuose? Štai keli patarimai iš šių namų šeimininkų.

Seną atraskite iš naujo

Daugelis linkę senus baldus mesti į laužą ir pamiršti apie jų egzistenciją, tačiau iš tiesų, būtent tokios detalės prideda namams savitumo. Jokie baldų salonai Vilniuje šiandien jau nebepardavinėja tikrų vintažinių baldų ir jų nė su žiburiu nerasite dėvėtų baldų parduotuvėse. Tad nemeskite to, ką Jums siūlo močiutė. Gražiai dekoravus ir šiek tiek atnaujinus, tie seni nusidėvėję baldai gali įgauti visiškai naują veidą ir originaliai papuošti namus. Jie minimalūs, tačiau gali atrododyti kai klasikos ir modernumo mišinys. Tereikia šiek tiek pasistengti.

Papildykite viską modernumu

Prie senų močiutės paveldėtų baldų puikiai gali atrodyti savo dydį keičiantis stalas. Svarbiausia, suderinti formas arba spalvas. Nėra griežtų taisyklių, yra tik griežti nusistatymai ir vis dar dominuojantys stereotipai. Bandykite, eksperimentukite ir derinkite skirtingus stilius taip kurdami originalią kompoziciją, kokios nebus pas nieką kitą.

Nebijokite įnešti invidualumo ir jį išryškinti

Kai rūpimiausias klausimas yra kurie baldų salonai Vilniuje parduoda produkciją mažiausia kaina, pamirštamas kitas aktualus dalykas. Tai inividualumas ir savitumas. Žmonės vieni kitus kopijuoja. Tai tokie laikai, kai nebemokame būti originalūs ir stengiamės vis būti tokei kaip kiti. Kol galiausiai savitumas ir invidualumas visiškai išnyksta. Tai štai – neleiskite jam išnykti ir suteikite jo savo namams kuo duagiau. Minimalu – gerai. Modernu – šaunu. Mišinys abiejų? Nuostabu. Tačiau papuoškite ir sienas. Virtuvės, miegamojo, svetainės. Tegul čia kaba plakatai, nuotraukos, paveikslai. Tegul sienos nebus tuščios. Nes tokios detalės ir suteikia namams kažko savito.

Modernus minimalizmas nebūtinai privalo būti juodai baltas. Tegul jis bus baltai geltonas su daug mažų detalių. Ir prisiminkite, vintažinių ir modernių baldų sąjunga gali tikti bet kuriam stiliui. Svarbiausia čia –pamatyti galimybes ir jas įgyvendinti.