Baldai internetu: pirkti ar nepirkti?

August 30, 2018
Kategorija: Interjeras
0 115 0
Baldai internetu: pirkti ar nepirkti?

Apsipirkinėjimas internetu daugeliui šiandien yra bene geriausias būdas apskirtai kažką pirkti. Atsiverti kompiuterį, atsidarai virtualų prekių katalogą irrrr… išsirenki ko reikia. Pastaruoju metu išpopuliarėjo maisto produktų pirkimas internetu, o štai užsisakyti suknelę, batus, telefono dėklą interneto pagalba daugeliui jaunimo – jau kasdienybė. Pastebėjome, kad pastaruoju metu populiarėja ir baldai internetu. Tačiau kaip pirkti, kad atkeliavęs pirkinys nenuviltų?

Baldai iš užsienio prekybos tinklų

Internetas šiandien – pilnas galimybių. Baldų prekybos tinklų, turinčių savo internetines parduotuves, ne vienas, ne du, o šimtai. Šiuo atveju niekas nesirenka pagal prekės ženklą. Visiems rūpi grožis ir estetika. Net formuojant pradinę interjero dizaino idėją, pirmoje vietoje būna grožis, ne kas kitas. Smagu rinktis iš nuotraukų, jos visada gražios, tačiau pabandykite įsivaizduoti situaciją, kai atkeliavę užsakyti baldai – tokie nepatogūs, kad tik ir stovės dėl grožio, o pagrindinės savo funkcijos neatliks. Nekokia situacija. Vien jau todėl specialistai rekomenduoja skirti daugiau dėmesio ne tik estetinei baldų išvaizdai, bet ir funkcionalumui. Tiesa, ironiška, tačiau jo internetu „nepačiupinėsi“ ir nepatikrinsi.

Baldai Lietuvoje

Baldai internetu parduodami ir Lietuvoje veikiančių pardavėjų. Šis variantas daug patrauklesnis, nes su tiekėjais, gamintojais ir pardavėjais galima iš tikrųjų susitikti ir pabendrauti, o dažnai baldus apžiūrėti galima ir realiai, savomis rankomis. Šiuo atveju, vis tiek reikėtų daugiau dėmesio skirti prekės ženklo reputacijai r patikimumui įvertinti, tačiau tai padaryti yra daug lengviau. Užsukate į parduotuvę, apžiūrite baldus, išbandote jų komfortą ir funkcionalumą, o tuomet, pilnai apsisprendus pirkimo būdą galite pasirinkti – internetu ar tiesiai iš salono.

Dažnai perkant internetu suformuojami geresni pasiūlymai, mažesnės kainos, tačiau apžiūrėti baldus patiems gyvai – patrauklus variantas. Tad kartais. Kai sunku apsispręsti, specialistai ir pardavėjai siūlo pirmiausia apžiūrėti baldus patiems, o jau tada apsitarus su visa šeima, pirkti internetu nusižiūrėtą variantą už mažesnę kainą.

Baldai internetu – didelis pirkinys, tad jam reikėtų skirti pakankamai laiko. tiek įvertinti, tiek atsirinkti kainą ar pardavėją. Juk tai ne telefono dėkliukas, kainuojantis kelis centus. Tai didelės vertės ir labai svarbus namų jaukumu ir funkcionalumui sukurti reikalingas pirkinys. Rinkitės atsakingai.