Verslo teisė: kam jos reikia ir kur kreiptis

February 27, 2018
Kategorija: Įdomūs faktai
0 593 0
Verslo teisė: kam jos reikia ir kur kreiptis

Verslo teisė – teisės rūšis, aktuali kiekvienam juridiniam asmeniui. Ji apima vidinius ir išorės procesus – nuo įmonės, bendrijos ar kito teisinio tipo vieneto įsteigimo iki likvidavimo ar bankroto. Verslo teise gali rūpintis įmonės samdomas teisininkas ar atskira jų komanda. Šių rūpesčių patikėjimas specialistams – būdas sutaupyti ne tik laiko, bet ir lėšų.

Verslo teisės galimybės

Verslo teisės specialistai, nuosekliai rūpinasi visomis pagrindinėmis įmonių užduotimis. Tai – būdas tinkamai teisinei komunikacijai užtikrinti. Ji svarbi ne vien valstybinėms institucijoms, verslo partneriams ir konkurentams, bet ir patiems juridinio vieneto darbuotojams.

Detaliai teisine kompanijos sėkme besirūpinantys specialistai paprastai teikia tokias paslaugas:

 • konsultavimas dėl tinkamiausios verslo organizavimo formos pasirinkimo;
 • įmonės, mažosios bendrijos, organizacijos, atstovybės ar kito teisinio vieneto įsteigimo dokumentų ruošimas, perdavimas atitinkamoms institucijoms;
 • įvairių dokumentų rengimas, patikra;
 • pagalba steigiant struktūrinius dalinius, reorganizuojant;
 • pagalba sprendžiant valdymo ir vadovų, darbuotojų atsakomybės klausimus (vidinių taisyklių, sutarčių kūrimas);
 • teisinio audito vykdymas;
 • pagalba sprendžiant ikiteisminius ir teisminius ginčus, atstovavimas teismuose;
 • tinkamo prekės ženklų, franšizės ar pačios įmonės pardavimo užtikrinimas;
 • įmonės likvidavimo, bankroto procedūrų priežiūra.

Verslo teisė gali apimti ir įvairius smulkesnius procesus. Apibrėžiant trumpai kompetentingos advokatų komandos rūpinasi nepriekaištingu teisiniu prisistatymu. Tokiu būdu arba užkertamas kelias galimoms teisinėms problemoms, arba tų problemų sprendimas paverčiamas paprastu, naudingu kliento įmonei.

Kodėl verta teisinius rūpesčius patikėti ekspertams?

Pateikiame 5 priežastis, kodėl advokatų, teisininkų kontoros samdymas – geriausias sprendimas jūsų verslui.

 1. Paprastumas. Pasisamdžius specialistus, jums jiems tereikės pateikti reikiamus duomenis. Dokumentų kūrimu ir kitomis užduotimis teisininkai pasirūpins patys.
 2. Greitis. Verslo teisės ekspertai puikiai išmano savo sritį. Jie visus rūpesčius gali išspręsti žymiai nuosekliau ir greičiau.
 3. Patirtis. Ji leidžia priimti teisingus, jūsų įmonei naudingus sprendimus. Be to, patirtis padeda užtikrinti kokybę – pavyzdžiui, nepamirštant procesų sekos.
 4. Mažesnės sąnaudos. Samdyti įmonę, kurios sritis yra verslo teisė – proga sumažinti įmonės išlaidas. Juk tokiu atveju jums nereikia sukurti dar vienos darbo vietos, mokėti su darbuotojų išlaikymu susijusių mokesčių.
 5. Patikimumas. Dėl žinių ir patirties gali pasirūpinti puikiais teisiniais sprendimais. Aukšta reputacija – garantija, kad jūsų įmonės problemomis bus pasirūpinta profesionaliai, be klaidų, netikslumų rizikos.

Partnerystė su patikima teisininkų kompanija leidžia koncentruotis į pagrindinę įmonės veiklą – pelno generavimą ir didinimą. Tad tereikia pasirinkti kontorą, kuri taps viena ramaus jūsų miego ir verslo augimo priežasčių.