Kaip jūsų gyvenimą pakeis ir jau pakeitė veiklos nuoma?

April 23, 2014
Kategorija: Įdomūs faktai
0 2095 0
Kaip jūsų gyvenimą pakeis ir jau pakeitė veiklos nuoma?

Prieš atsakydami į šį klausimą, pabandykime iškoduoti šią mistišką frazę. Su kuo ji susijusi ir kokias paslaugas galite išsinuomoti? Šios paslaugos susijusios su finansiniu lizingu ir alternatyvia automobilių įsigijimo strategija. Nekilnojamo turto paskolos jau tapo kasdienybe, tuo tarpu išperkamoji automobilių nuoma dar tik įgauba pagreitį. Ar svajojot įsigyti naują automobilį tiesiai iš salono, tačiau niekados neturėjot jam lėšų? Jau dabar galite pasirašyti lizinginę nuomos sutartį, vairuoti naują automobilį ir po kurio laiko tapti jo savininku. Jei ir vėl ruošiatės klaidžioti po senų automobilių turgų, pagailėkite savo laiko ir finansų.

Veiklos nuoma, arba finansinis automobilinis lizingas, tai taupus ir saugus keliavimas. Šios sutarties privalumas, tai naujos transporto priemonės eksploatavimas. Tai nėra laikina, nors ir terminuota nuomos sutartis. Ją pasirašę kas mėnesį įnešite nustatytą finansinį indėlį. Galutinai išsimokėję, tapsite visaverčiu ir visateisiu automobilio savininku. Ši paslauga nėra šamaniška ir mistiška, o teisiškai saugi ir patikima. Tas pačią lizinginę pagalbą gali teikti komerciniai bankai,  naujų automobilių salonai bei specializuotos auto nuomos įmonės. Ši finansinė parama teikiama jau ne pirmus metus, todėl ne vienas vairuotojas ir keliautojas gali ja pasinaudoti ir pasitikėti.

Miesto ir užmiesčio keliuose vis daugėja naujų automobilių, tačiau tai nėra lobstančios visuomenės ženklas, o paprastėjančios galimybės įsigyti naują transporto priemonę. Mes esame automatizuota ir automobilizuota visuomenė. Automobilis nėra tik paprasčiausia susisiekimo priemonė. Naujausią ir techniškai prižiūrėta transporto gali įsigyti ne tik privatūs fiziniai asmenys, bet ir  verslo įmonės. Taigi automobilis yra toks pats naudingas darbo įrankis. Didžiausia problema su kuria susiduria verslo įmonės bei privatūs pirkėjai, tai finansinis nepriteklius. Norėdami įsigyti naujus namus mes pasirašome paskolos sutartis, kodėl nepasirašius lizinginio, automobilių nuomos susitarimo. Kol vieni pirkėjai metai iš metų kaupia ir taupo, kiti pasinaudoja patogia proga, išsimokėti visą automobilio vertę per tam tikrą laikotarpį.

Vos tik pasirašoma veiklos nuoma, privatus asmuo arba verslo įmonė gali eksploatuoti naują transporto priemonę. Lizingines paslaugas teikiančios bendrovės suteikia ir visapusį techninį draudimą bei techninę pagalbą kelyje. Šioje sutartyje viskas įskaičiuota. Ar gali būti kas patogiau ir praktiškiau? Ilgą laiką visuomenė buvo nusistačiusi prieš terminuotas nuomas ir finansines paskolas. Neva jie yra finansiškai pririšami ir supančiojami. Tačiau atėjo visai kiti laikai, kai laikini prieglobsčiai yra mūsų kasdienybė. Pasirašė lizinginę nuomos sutartį jūs mokėsite už veiklą, arba automobilio naudojimą. Todėl jūsų finansinės investicijos tikrai atsipirks. Pagaliau vairuosite savo svajonių automobilį tiesiai iš salono.

Veiklos nuoma daug pranašesnė už senų automobilių pirkimą ir perpirkimą. Jei įsigysite pasenusi transporto priemonę, po kurio laiko ją galėsite grąžinti tik į laužyną. Tuo tarpu pasirašius nuomos sutartį visados galite ją nutraukti ir gražinti automobilį. Jei vis tik naujas automobilis jums patinka ir ruošiatės juo važinėtis ilgesnį laiką,  kodėl nepasirašius individualizuotos nuomos sutarties. Galite nustatyti sau prieinamas mėnesines įmokas, pratęsti išsimokėjimo terminą bei draudimo sąlygas.  Tokios lizinginės paslaugos yra visiškai visapusiškos. Taigi jūsų naujame automobilyje bus įdiegta pati naujausia siganlizcija.  Anksčiau pirkdami naują arba naudotą automobilį, turėjote patys rūpintis draudimu, technine apžiūra bei signalizacija. Išderamosios nuomos paslaugų paketas įskaičiuoja viską. Todėl nedvejokite,  nekandžiokite po senų automobilių turgų, o pasikliaukite lizinginėmis paslaugomis. Pasaulis pasikeitė, pasikeitė ir automobilių įsigijimo sąlygos.