Ilgalaikė automobilių nuoma keičia mūsų požiūrį į lizingines ir kreditines ir paskolines paslaugas

July 8, 2014
Kategorija: Įdomūs faktai
0 1528 0
Ilgalaikė automobilių nuoma keičia mūsų požiūrį į lizingines ir kreditines ir paskolines paslaugas

Pirkimas, pardavimas ir nuoma susijungia vienoje darnioje ir optimalioje sistemoje. Vietoj trumpalaikės-proginės nuomos, vairuotojai renkasi ilgalaikes veiklos paslaugas. Finansiniai įsipareigojimai ir įsiskolinimai nėra tokie gąsdinantys. Komerciniai bankai, šalia nekilnojamo turto paskolų bei kreditų, teikia ir automobilinio lizingo paslaugas. Šia pirkimo ir nuomos strategija gali naudotis tiek pavieniai vairuotojai, tiek ir didelė verslo įmonės. Apsipirkimas ir brangių prekių bei paslaugų įsigijimas dar nebuvo toks paprastas. Pamirškite terminuotas sutartis ir laikinus nuomos susitarimus, nes bakuose bei automobilių salonuose galėsite sudaryti ilgalaikės nuomos sutartis.

Viskas labai paprasta. Ilgalaikė automobilių nuoma, tai gana senas tradicijas turintis automobilių pirkimo modelis. Auganti ilgalaikės nuomos rinka, siūlo individualizuotas nuomos sutartis ir sąlygas.Todėl specialistai prisiderins prie būsimų klientų finansinių galimybių. Galbūt kyla klausimais kaip įmanoma ilgam išsinuomoti automobilį, juk sutarties terminas kažkada pasibaigs? Šios nuomos laikinumas susijęs su išsimokėjimo termino nustatymu. Per tam tikrą laikotarpį jūs galite išsimokėti visą automobilio vertę ir tapti jo savininku. Žinoma kiekviena nuomos įmonė turi savus modelius ir variacijas. Kartais likutinę automobilio vertė gali būti nurašyta. Tai priklausys nuo mašinos nusidėvėjimo ir naudojimo kriterijų. Didžiausias šių paslaugų privalumas, tai saugaus, drausto ir techniškai patikimo automobilio eksploatacija.

Ilgalaikė automobilių nuoma į sutarties pasirašymo procesą įtraukia tris šalis. Viena iš jų teikia finansinę paramą, kita automobilį, o trečioji kas mėnesį įneša sutartą indelį. Nuomotojas arba lizingą teikianti šalis yra bendradarbiavimo sutartį su automobilių salonais, todėl vairuotojai gali pasitikėti nuomojamų transporto priemonių kokybe. Toks savitarpio pasitikėjimas ir palankios finansinės sąlygos, leidžia nuomos rinkai augti ir plėstis. Prieš nustatant galutinę nuomos ir indėlių vertę, nuomininkai ir nuomotojai ( kaip mes linkę juos vadinti) arba lizinguotojas ir mokėtojas, įsitikina automobilio būkle bei amžiumi. Šie kriterijai itin svarbūs, nes pagal juos gali svyruoti ir nuomos įkainiai bei sutarties terminas.

Jei ilgalaikė automobilių nuoma vis dar atrodo paini, suvokite šias paslaugas kaip eilinę finansinę paramą. Kad ir kaip neigtume, jog pasaulį valdo pinigai, be jų nebūtų judėjimo. Mūsų varikliai vis dar dirba, nes mes investuojame į kurą, automobilio techninę būklę. Panašių investicijų, bet tikslingų reikia ir automobilių nuomai. Mes vis dar ieškome alternatyvų automobilio pirkimo būdų. Užsienyje šios paslaugos jau nėra tik alternatyva. Populiarėjanti ilgalaikės nuomos rinka keičia visuomenės požiūrį į finansinius įsipareigojimus. Kol sunkiai įsipareigojame vienas kitam, finansiniai kreditai neatrodo tokie gąsdinantys. Nebijokite paskolų, ilgalaikių nuomų, bet mėgaukitės gyvenimu ir vairavimu.

Mes vis dar svajojame, laukiame ir viliamės. Norėdami įgyvendinti savo svajones ir vairuoti naujausią automobilį, turime suvokti, jog ilgalaikė automobilių nuoma yra perspektyviausia išeitis. Šios paslaugos kaip gerosios krikštamotės fėjos, kurios išburia naują automobilį vienu burtų lazdelės mostu. Galbūt toks palyginimas kiek absurdiškas ir fantasmagoriškas, tačiau mūsų vizijos ir fantazijos pamažu virta realybe. Kiekvieną dieną mes rizikuojame keliaudami senais automobiliais. Galbūt atėjo metas pakeisti seno automobilio ratus? Žodžių žaisme įkalinta ilgalaikė nuoma suteikia jums tokią galimybę. Jokių paslėptų mokesčių, viskas akivaizdu ir perspektyvu. Ilgainiui keičiasi nuomininko statusas, jis tampa visateisiu automobilio savininku. Todėl nedelskite, uždarykite seno garažo vartus ir atverkite langus. Galimybės, pasikeitimas ir saugus vairavimas. Tai tik keletas privalumų, kuriuos jums suteiks ilgalaikė nuoma.

,