Esate netradicinė pora? Kelkite išskirtines vestuves!

June 21, 2018
Kategorija: Įdomūs faktai
0 223 0
Esate netradicinė pora? Kelkite išskirtines vestuves!

Pasaulyje yra nesuskaičiuojama daugybė įsimylėjusių žmonių ir daugelis jų tam tikru metu  ryžtasi žengti itin svarbų žingsnį – tuoktis. Nors vestuvės yra gana didelis ir atsakingas žingsnis, kai kurie, ypač iš jaunų žmonių tarpo, asmenys neatkreipia pakankamai dėmesio į vieno svarbiausių šios šventės atributų – žiedo – pasirinkimą. Manyti, kad žiedus išsirinksite labai greitai ir pigiai – nevertėtų, mat vestuvinių žiedų asortimentas šiuo metu juvelyrikos salonuose yra milžiniškas ir žaibiškai įvertinti bei pasirinkti geriausią variantą toli gražu ne visada pavyksta. Dar kebliau, jei susituokti planuojantys žmonės yra neformalai arba tradicinio vestuvių simbolio – žiedo – nenorintys rinktis asmenys. Ką daryti, kai vestuviniai žiedai kaina gąsdina, nerandate tinkamo papuošalo arba esate būtent tas “kitaip” mąstantis žmogus? Tokiu atveju atšaukti vestuvių tikrai nereikia, tiesiog pakaktų ieškoti žiedo simboliką atitinkančių alternatyvų ir su nekantrumu laukti įsimintinų, išskirtinių vestuvių.

Nebijokite būti išskirtiniai

Nebūtinai tas, ką perka visi sužadėtiniai yra teisingas ir geras žiedo pasirinkimas. Kartais ir nedaug kainuojantis, mielas žiedelis ar kitokia dovana vestuvių proga gali įprasminti dviejų žmonių meilę. Variantų, ką rinktis vietoj žiedo tikrai gali būti daugybė. Štai keletas tokių:

- Tatuiruotė. Kai kuriems visiškai nepriimtinas ir gana žiauriai atrodantis kūno puošybos menas, kitiems gali tapti puikiu būdu įprasminti vieną nuostabiausių gyvenimo švenčių. Ir nebūtinai į odą ilgam laikui turi būti įrašomas mylimosios ar mylimojo vardas. Tai gali būti ir nedidelis simbolis, raidės, data ar tiesiog paprasta juoda linija ant bevardžio piršto. Tatuiruotės-žiedo net prižiūrėti, nusiimti niekada nereikės!

- Kelionė. Sakoma, kad geriausia dovana yra vienas kitam dovanojamas laikas. Tad kodėl gi nepadovanojus įsimintinų įspūdžių mylimam žmogui ir neišvažiavus į vieną puikiausių (o gal net ilgiausių) gyvenime kelionių? O būnant kažkur tolimoje šalyje paprastoje vietinių parduotuvėje rastas žiedas galės būti iki širdies gelmių sujaudinantis vestuvių simbolis.

- Rankų gamybos papuošalas. Kartais tereikia tik paprastos odos juostelės, prie jūros rasto nugludinto akmenuko ar džiovintos gėlės žiedelio ir nagingų žmonių rankose gali gimti patys nuostabiausi papuošalai. Ne veltui sakoma, kad įsimylėję žmonės pasaulį mato gražesnį, tad galbūt tereikia tik leisti lietis kūrybiškumui!

Būti kūrybiškiems ir romantiškiems – tik tiek pakanka, kad vestuvių šventė būtų nepamirštama visą gyevnimą. O mėgstantiems amžiną klasiką ar paprasčiausiai neturintiems tiek daug drąsos ir noro vestuves organizuoti kiek netradiciniu keliu, rekomenduojame vykti į juvelyrikos salonus. Vestuviniai žiedai kaina gali būti priimtini ir jūsų kišenei.