Asmenybės: Juodas humoras? Taip, tai Louis CK!

July 30, 2013
Kategorija: Asmenybės | Garsios asmenybės, Įdomūs faktai
0 1949 0
Asmenybės: Juodas humoras? Taip, tai Louis CK!

Louis Szekely, visame pasaulyje pažįstamas savo sceniniu slapyvardžiu Louis CK, yra itin populiarus komikas ir „stand up’eris“ bei asmeninės laidos „Fox“ televizijoje kūrėjas. Pirmąjį kartą ant scenos Louis CK pasirodė 1984 Bostone, kai „stand up“ komedijų vakarai pradėjo sparčiai populiarėti visoje JAV. Tiesa, pasirodymas taip nenusisekė, kad po to komikas nepasirodė scenoje net du metus.

Louis CK

Vėliau, supratęs, kad iš tiesų gali prajuokinti žmones, Louis CK pradėjo filmuotis įvariose TV laidose, o 1996 metais „HBO“ televizija išleido pirmąjį pusę valandos trunkantį jo pasirodymą. Po jo pasipylė kvietimai pasirodyti pačiuose garsiausiuose JAV vakarais rodomuose pokalbių šou, kaip kad „Late Show with Davi Letterman“, „Late Night with Conan O’Brien“ ar „Jimmy Kimmel Live“. 2007 metais pasirodė Louis CK primasis valandos trukmės „stand up’as“ „Shameless“, kuris vėliau buvo išleistas ir DVD formatu, nes susilaukė milžiniško susidomėjimo. Po metų dar vienas pasirodymas „Chewed Up“ buvo apdovanotas Emmy už geriausią scenarijų komedijos žanre.

Šiais metais CK išleido jau penktąjį pasirodymą, pavadinimu „Oh My God“, kuris buvo nufilmuotas Finikse, kurį, kaip ir prieš tai išleistą „Lieve at the Beacon“ komikas sugalvojo puikiai išnaudoti komerciniams tikslams – kiekvienas gerbėjas galėjo įsigyti šį pasirodymą dar prieš transliaciją per TV. Tokiu būdu, iš kiekvieno pirkėjo gaudamas 5 dolerius, Louis tapo milijonieriumi.

Louis CK buvo vedęs ir turi du vaikus, o jo pasirodymų metu dažnai liečiamos būtent su tėvyste bei žmonių santykiais susijusios temos, todėl jis ir yra toks artimas daugeliui žmonių, kurie pasakojimuose atpažįsta ir save. Štai keletas geriausių Louis CK pasirodymų:

, , ,