5 aktoriai, planuojantys sugrįžimą į didžiąją sceną

5 aktoriai, planuojantys sugrįžimą į didžiąją sceną

Keanu’as Reeves’as yra vienas iš aktorių, kuris vėl sieks šlovės ir pripažinimo. Jį geriausiai pažįstame iš filmų ,,Matrica’’ ir ,,Konstantinas’’. Būtent šie filmai daugiausiai papildė penkiasdešimtmečio aktoriaus kišenę. Paskutinis filmas, kuriame Keanu’sas suvaidino buvo ,,Diena kai žemė sustojo’’, tačiau aktorių galėsime išvysti dviejuose naujuose filmuose  ,,Man of Tai Chi’’ ir ,,47 Ronin’’.

http://es.doblaje.wikia.com/wiki/Keanu_Reeves

Kitas aktorius yra buvęs Keanu’so Reeves’o kolega filme ,,Matrica’’ – Laurence’as Fishburn’as. Nors ir jis suvaidino viename iš populiariausių šios vasaros filmų ,,Žmogus iš plieno’’, aktorius tikisi sulaukti svarbesnės rolės vaidmens. Jį, taipogi, galėsime išvysti filme ,,Rudderless’’, kur jis talkininkaus Selena’i Gomez.

http://thefilmstage.com/news/laurence-fishburne-is-perry-white-in-man-of-steel-ben-foster-cast-as-john-gotti-jr-in-gotti-three-generations/

Guy Pearce – tai aktorius, kuriam buvo prognozuojama didžiulė sekmė po puikiai atlikto vaidmens filme ,,Memento’’ . Pastaruoju metu jis atliko pagalbinius vaidmenis filmuose ,,Geležinis žmogus 3’’ ir ,,Prometėjas’’ Nors ir jis puikiai tinka daugeliui filmų kaip pagalbinis aktorius, Guy’us tikisi vėl atsidurti kino pasaulio epicentre.

http://www.awardscircuit.com/2012/04/22/guy-pearce-joins-iron-man-3/

Ethan’as Hawke’as visai nesenai sulaukė didelio susidomėjimo, kai mažo biudžeto siaubo filmas ,,The Purge’’ daugiau nei viršijo kūrėjų lūkesčius. Garsiausi filmai, kuriuose aktorius suvaidino – ,,Training day’’ ir ,,Before sunrise’’. Nors ir Ethan’as nebuvo visiškai atsisakęs aktoriaus amato po šių filmų, jo populiarumas smuko žemyn. Tačiau, šių metų rugpjūtį aktorių galėsime išvysti kino filme ,,Gateway’’, kuriam prognozuojama sekmė.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ethan_Hawke_66ème_Festival_de_Venise_(Mostra)_2.jpg

Orlando’as Bloom’as – tai drąsus elfų kilmės lankininkas ir kilnus piratas. Būtent taip daugelis atsimena šį aktorių, dėl jo suvaidintų vaidmenų garsiuose filmuose ,,Karibų piratai” ir ,,Žiedų valdovas”. Po ilgai trukusios ,,gerų vaidmenų sausros’’ Orlando’as vėl turi galimybę atsiskleisti naujoje ,,Hobitas’’ filmų trilogijoje.

http://celebnetwealth.com/orlando-bloom-net-worth/orlando-bloom-net-worth-details/

, , , , ,