Trečiadienio horoskopas (10.30)

October 30, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 800 0
Trečiadienio horoskopas (10.30)

avinas

Avinas

Jausite nematomą sieną, trukdančią jums būti suprastiems bei pasitikėti kitais. Galbūt iš tikrųjų pasitvirtins jūsų nuojautos apie užkulisines intrigas ar net slaptų priešų sąmokslą. Tiesiog pasikliaukite savo intuicija ir patirtimi.

jautis

Jautis

Užsispyrimu galite patys save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms kur kas didesnė nei jums atrodo, tad negalite sau leisti elgtis nebrandžiai, neatsakingai. Nebėkite nuo tikrų jausmų, meilės, tvirtos partnerystės galimybės.

dvyniai

Dvyniai

Skleisite geranoriškumą, solidarumą ir dėl to aplinkiniams atrodysite patrauklūs, verti pasitikėjimo. Pinigų bei turto operacijos, investicijos turėtų būti sėkmingos, tačiau gali pasitaikyti ir iliuzinių pagundų, nerealių idėjų.

vėžys

Vėžys

Turėsite reikalų, susijusių su žiniasklaida, reklama, ryšiais, transportu. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Vakaras žada viešnagę, meilės pasimatymą, romantišką įsipareigojimą arba keistą nuotykį.

liūtas

Liūtas

Rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų polėkį. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti savo bei šeimos narių interesus. Mokėkite įvertinti šalia esančių žmonių indėlį į bendrą gerovę.

mergelė

Mergelė

Galite gauti gerą naujieną ar įvertinimą. Galbūt rašysite arba gausite meilės laišką, susitiksite su dominančiu žmogumi. Tačiau kiekviename žingsnyje turėsite būti mandagūs ir draugiški, kad nesugadintumėte įspūdžio.

svarstyklės

Svarstyklės

Panašu, kad imsite galvoti apie įvaizdžio keitimą, rimtą dietą arba apie kvalifikacijos kėlimą, stažuotę, netgi naują veiklą. Jei esate sveiki, visos problemos pamažu išsispręs. O jei negaluojate, būtinai išsitirkite.

skorpionas

Skorpionas

Diena turėtų būti veikli ir prasminga dalykine prasme. Gali užsimegzti naujas bendradarbiavimas. Kol kas neskubėkite atverti savo širdies ir paslapčių, nes ne visi, kurie jums patinka, yra verti pasitikėjimo, nors ir atrodo nuoširdūs.

šaulys

Šaulys

Regis, teks spręsti finansinius keblumus, kad ir kaip norėtumėte nuo to išsisukti ar atidėlioti. Jei turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į specialistą. Arba atverkite sielą mylimam žmogui ar artimam draugui.

ožiaragis

Ožiaragis

Palanku gilintis į mokslus, plėsti akiratį, domėtis įstatymų pataisomis bei naujovėmis. Pagalvokite apie profesinį tobulėjimą, kvalifikacijos kėlimą, užsienio kalbų kursus. Galite sulaukti netikėto svečio ar keistoko laiško.

vandenis

Vandenis

Dalykinis pokalbis arba viršininko pastaba privers susimąstyti, pakoreguoti planus. Ims sektis geriau, jei nevengsite pokyčių bei sugebėsite dirbti su komanda. Kita vertus, šiandien nepriimkite skubotų, abejotinų sprendimų, nes apsigausite.

žuvys

Žuvys

Tikriausiai peržiūrėjimo ir perskaičiavimų pareikalaus finansų reikalai, dalykinės sutartys. Priimkite tik racionalius sprendimus. Vakare būsite linkę ieškoti nuotykių, dalyvauti masiniuose renginiuose. Nusimato intriguojama pažintis.

horoskopai.lt informacija