Savaitės horoskopas (01.14)

January 14, 2014
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 966 0
Savaitės horoskopas (01.14)

avinas

Avinas

Tarsi po olas landžiojantys speleologai galite prisikasti prie paslapties ar paslaptingo lobio, susijusio su neišnaudotomis galimybėmis ar vidiniais talentais, kuriuos laikas būtų įjungti į darbą. Gali lydėti įdomūs sapnai, padėsiantys išsiaiškinti tam tikrus jūsų slaptuosius troškimus. Tikėtina, kad susidursite su nekasdienišku reiškiniu, pateksite į keistas aplinkybes. Palankus metas detektyvams, kuriems turėtų pasisekti išsiaiškinti nemažai svarbių dalykų.

jautis

Jautis

Dėl palankaus Jupiterio poveikio turėsite nemažai galimybių praplėsti savo veiklos erdves, susitikti reikiamus žmones reikiamu laiku ir tinkamoje vietoje. Geras metas bus prašytis finansinės paramos. Bus gana palanku derinti įvairiausius planus, rengti programas, suvedinėti sąskaitas, pasirašinėti sutartis, spręsti klausimus, susijusius su turtu, teismais, universitetais ir mokslu.

dvyniai

Dvyniai

Šį laikotarpį turėsite nemažai protinio darbo – jums gali atsiverti nemažos naujos perspektyvos. Bus palankus metas ieškoti rimtos, didelės pagalbos, kreiptis dėl gana svarbių klausimų į valdžios vyrus. Kita vertus, nebūkite pernelyg ambicingi ir, jei gerai seksis, nerieskite per daug nosies, nes per ją kaip reikiant ir gausite. Atsargiai elkitės su ugnimi, nes galite prisišaukti nelaimę.

vėžys

Vėžys

Nepasiduokite iliuzijoms, apgavystėms, nesusidėkite su nepažįstamais asmenimis. Antroje laikotarpio pusėje patirsite pakankamai teigiamą įtaką. Todėl turėsite galimybių finansiškai sustiprėti. Galite sutikti simpatišką priešingos lyties atstovą. Neblogai seksis kūrybinėje veikloje. Turėtumėte pasiekti tikslą, apie kurį intensyviai svajojote. Savaitgalį galimas žavus nuotykis.

liūtas

Liūtas

Aktyviausias laikas bus pirmoji laikotarpio pusė. Tikėtina, kad užmegsite daug naujų kontaktų, būsite nepaprastai aktyvūs ir apsukrūs. Turbūt turėsite reikalų, susijusių su transporto priemonėmis, mokslu, kultūra, rašyba, žurnalistika, ryšių tinklais, paauglyste. Antroje savaitės pusėje galėsite daugiau atsipūsti tarsi smagiai papietavę liūtai. Rasis daugiau laiko maloniems užsiėmimams.

mergelė

Mergelė

Labai palankus metas taikytis su mylimu žmogumi, jeigu buvote anksčiau susipykę. Savo magiškumu ir seksualumu pritrauksite kur kas daugiau priešingos lyties atstovų dėmesį. Laimėjimų gali pasiekti meno žmonės. Labai įmanomas atvejis, kad susipažinsite su žavingu priešingos lyties atstovu kokioje nors užeigoje, meno aplinkoje. Taip pat aktyvesni turėtumėte būti ir profesinėje veikloje – padidės imlumas.

svarstyklės

Svarstyklės

Turėtumėte gerai pasidarbuoti finansų, teismų, universitetinėje ar mokslo srityje. Būsite labai preciziški, stengsitės viską padaryti iki galo kokybiškai. Gana kritiškai reaguosite į įvairiausius pasiūlymus – iš tiesų stenkitės būti kuo atsargesni, ir jūsų sėkmė neaplenks. Gali gerai sektis pasinaudoti savo intuicija bei intelektualiniu bagažu. Jums geriau seksis įtikinėti nei įprastai. Bus palankus metas draustis.

skorpionas

Skorpionas

Bus palankus metas užsiimti reikalais, susijusiais su mechaniniais prietaisais, ginklais, karyba, policija, žurnalistika, sportu, gamyklomis. Puikus metas pasportuoti ir taip atsipalaiduoti. Kita vertus, reikės pasisaugoti ir traumų, ypač vairuojant automobilį, todėl jokiu būdu neskraidykite kaip pamišę, kiek įgalėdami spausdami akseleratorių ir naiviai galvodami, kad traumas ir avarijas gali patirti kiti, bet tik ne jūs – neapsigaukite.

šaulys

Šaulys

Iš pradžių būsite greiti kaip kurtai, apsukrūs kaip šakalai. Tačiau antroje laikotarpio pusėje gali kamuoti dvasinis nerimas. Įmanomi gana aršūs intelektualiniai ginčai, rimti nesutarimai. Būsite priversti kažką įnirtingai veikti, nes vidinis nerimas nieko neveikiant gali jus varyti iš proto. Stenkitės bet kokiu atveju neprarasti dvasinės pusiausvyros, nes jos praradimo kaina bus tikrai nemaža. Bus palankus metas susitikti su žmonėmis, kurie galėtų padėti profesinio gyvenimo atžvilgiu.

ožiaragis

Ožiaragis

Meilėje jums gali smarkiai trukdyti ambicijos. Kilus ginčui, pykčiui nei jūs, nei jūsų partneris nenorės nusileisti, todėl gali susidaryti įtampa, kuri trikdys kasdieninį darbą, neleis tinkamai susikaupti. Kita vertus, dėl savo mylimo žmogaus, jei to tik reiks, būsite pasiryžę kitiems perkąsti gerklę. Palankus metas turėtų būti kuriantiesiems ilgalaikius projektus, sugebėjusiems išvengti rutiniškų rūpesčių ir galinčių visa širdimi pasinerti į savo darbų vandenyną.

vandenis

Vandenis

Rimtesnių pokyčių šį laikotarpį greičiausiai nebus. Neblogai turėtų sektis derinti darbą su poilsiu. Pramogoms laiko skirsite šiek tiek daugiau nei įprastai. Gana svarbūs bus finansiniai klausimai, kuriuos išspręsti vienu rankos mostu nepavyks, tačiau didesnių nuopuolių taip pat nepatirsite. Greičiausiai teks nemažai paplušėti prie kasdienių, daug kruopštumo ir valios reikalaujančių darbeliais.

žuvys

Žuvys

Palankus metas susitikti su įtakingais, geranoriškais žmonėmis. Galite sulaukti didelės pagalbos ar pripažinimo. Neblogas metas ryšiams su užsieniečiais. Daugiau dėmesio skirkime moterims. Gali būti, kad jūsų pagalbos reiks jūsų mamai ar vyresniajai seseriai. Darbuose tausokite savo nervus – be reikalo nesikarščiuokite. Kaip atsvarą sunkiems darbams bandykite surasti jums malonų užsiėmimą, ir vidiniame pasaulyje įsivyraus harmonija.

horoskopai.lt informacija

, , ,