Pirmadienio horoskopas (12.30)

December 30, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 821 0
Pirmadienio horoskopas (12.30)

avinas

Avinas

Šauniai pasijusite, jei išsiaiškinsite meilės santykius ar su dominančiu žmogumi aptarsite artimiausius planus. Nusimato geri rezultatai kūryboje, sporte, scenoje, žaidimuose. Prie jūsų sėkmės kažkuo prisidės seni gerbėjai, rėmėjai.

jautis

Jautis

Puikiai seksis numatyti darbai, pirmyn pasistūmės kūrybiniai projektai. Kažkuo pasitarnaus gerbėjai arba jūs jiems. Pats metas labiau pasidomėti savo sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas bei išorinį įvaizdį.

dvyniai

Dvyniai

Šiandien nesunkiai rasite jums palankių žmonių. Seksis tarpininkauti, derėtis, užmegzti bendradarbiavimą, partnerystę, tad aiškinkitės santykius, kolegiškai pasidalinkite patirtimi. Palanku tvarkyti ir juridinius reikalus.

vėžys

Vėžys

Galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas finansines perspektyvas, reikalingas permainas, paskolą ar bent jau išeitį iš kažkokios problemos. Demonstruosite nuovokumą, įžvalgą. Turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas.

liūtas

Liūtas

Palanku užsiimti veikla, susijusia su tarptautine komercija. Galbūt iš užsienio ar iš oficialios institucijos gausite žinią ar kvietimą. Atsiras toli siekiančių planų. Geras laikas ir ataskaitoms, mokslams, projektų pristatymui.

mergelė

Mergelė

Visuose dalykiniuose ir nedalykiniuose reikaluose šiandien galima tikėtis geranoriškos pagalbos, palankumo. Naudokitės proga pasimokyti iš daugiau sugebančių. Jei bus siūlomos rimtesnės pareigos ar kelionė, neatsisakykite.

svarstyklės

Svarstyklės

Šiandien gali paaiškėti, ar turės eigą kažkoks jus dominantis projektas. Jei planuojate susitikti su bičiuliais, gerbėjais, taip ir padarykite. Atgaivintos pažintys gali sukurti naujas situacijas, kurios bus jums itin naudingos.

skorpionas

Skorpionas

Palanki diena medicininei, meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Tik neatskleiskite visų planų – veikdami konfidencialiai, daugiau laimėsite. Tai, dėl ko šiandien susitarsite, bus gana perspektyvu. Pildysis slaptos viltys.

šaulys

Šaulys

Nusimato daugybė kontaktų, telefoninių pokalbių. Palankus metas sudaryti naujas sutartis, imti paskolas. Regis, jums netrūks įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Galite pasireikšti kaip geri patarėjai, vertintojai ir tarpininkai.

ožiaragis

Ožiaragis

Šiandien noriai bendrausite ir tvarkysite verslo reikalus. Galbūt įsigysite daiktą, kurio seniai troškote. Yra tikimybė išvykti į naudingą komandiruotę, sulaukti pasiūlymų verslo, finansų, prekybos srityse. Galimos pajamos iš nuomos, smulkios komercijos.

vandenis

Vandenis

Neblogų pasiekimų galite tikėtis reikaluose, susijusiuose su mokslu, reklama, žiniasklaida, ryšiais. Galite gauti malonią ir daug jums reiškiančią žinią. Pravartu preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo.

žuvys

Žuvys

Tiek šeima, tiek darbo reikalai, kolegos reikalaus dėmesio, bet ir iš jų galite tikėtis pagalbos, nusiteikimo prisidėti prie bendros veiklos. Tikėtina, kad neblogai susivoksite ir vidiniuose savo sielos labirintuose. Tai išlaisvins slaptus troškimus.

horoskopai.lt informacija

, , ,