Penktadienio horoskopas (12.13)

December 13, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 904 0
Penktadienio horoskopas (12.13)

avinas

Avinas

Netikėtai nusišypsos laimė, tiesa, pasikliauti laimingu atsitiktinumu galima nebent pirmą dienos pusę. Vėliau būsite pernelyg patiklūs, netinkamas laikas investuoti, skolinti pinigus. Svarbius reikalus atidėkite.

jautis

Jautis

Puiki diena, ypač iki pietų – daug spėsite. Tai lengvo virsmo, smagių pokyčių metas. Vėliau galite apsigauti, ypač jei skubėsite.

dvyniai

Dvyniai

Svarbu neprarasti realybės jausmo, tad paklauskite savęs, ar jūsų norai, siekiai įgyvendinami. Jei taip, pirma dienos pusė gera pakovoti už principus, svarbų reikalą. Vėliau atsiribokite nuo reikalų.

vėžys

Vėžys

Smagus laikas iki pietų, kai lydi sėkmė ir viskas pavyksta. Jus išklausys, supras, padės. Vėliau gana apgaulingas metas – jums pritrūks realumo pojūčio vertinant savo ir kitų galimybes.

liūtas

Liūtas

Iki pietų palanku tvarkyti reikalus, susijusius su gyvenamąja vieta, pinigų investavimu. Vėliau patartina atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo.

mergelė

Mergelė

Itin sėkmingas metas iki pietų – geros naujienos, puikūs susitikimai. Po pietų reikėtų stabtelėti. Neįsivelkite į finansinę avantiūrą ir neleiskite niekam žaisti jūsų jausmais, ambicijomis.

svarstyklės

Svarstyklės

Naujais darbais neužsiimkite. Iki pietų neblogas metas ieškoti išeities ir spręsti seniai susikaupusias problemas. Kad ir ką veiksite, būkite susikaupę, atidūs (ypač antrą dienos pusę).

skorpionas

Skorpionas

Iki pietų geras laikas deryboms, susitarimams, užmegzti partneriškas sąjungas, tvarkyti teisinius reikalus. Vėliau geriau vengti nereikalingo bendravimo.

šaulys

Šaulys

Įtemptas metas, bet jūsų sunkumai laikini. Kol kas mažiau žavėkitės gautais pasiūlymais. Pirma dienos pusė palanki tvarkyti mokesčių, skolų, draudimo reikalus.

ožiaragis

Ožiaragis

Puikus laikas dalykiniams reikalams tvarkyti. Po pietų viskas kitaip: nepervertinkite savo žinių ir sėkmės. Į pasiūlymus, gautus iš vadovybės ar potencialaus darbdavio, po pietų irgi reaguokite šalčiau.

vandenis

Vandenis

Pirma dienos pusė šauni tvarkyti dalykinius reikalus. Tai bus gera proga su vadovybe aptarti jūsų karjeros, uždarbio perspektyvas. Bet vėliau nieko nebetvarkykite ir nespręskite.

žuvys

Žuvys

Pirmą dienos pusę nesunkiai sutvarkysite bet kokį reikalą. Tačiau vėliau gali kilti nesusipratimų. Net jei viskas vyks nepriekaištingai, po pietų netinka įsipareigoti, priimti atsakingų sprendimų.

horoskopai.lt informacija

, , ,