Penktadienio horoskopas (11.15)

November 15, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 1766 0
Penktadienio horoskopas (11.15)

avinas

Avinas

Nors aplinkybės kiek keisis jūsų naudai, dar negeras laikas patiems ką nors keisti. Verta nebent atsikratyti balasto savo gyvenime (blogų įpročių, prisiminimų ir visokio šlamšto spintose).

jautis

Jautis

Randate reikalingą kompromisą ir patikimą sąjungininką. Palanku spręsti juridines problemas. Tai meilės diena – ar sutuoktiniui nestinga jūsų meilaus dėmesio?

dvyniai

Dvyniai

Pasistenkite nesinervinti. Tai geras laikas, ir pagrindinė problema bus tik jūsų įtampa. Venkite nereikalingos rizikos ir nieko nekritikuokite, nepriimkite svarbių sprendimų susinervinę.

vėžys

Vėžys

Puikus metas! Ką šiandien padarysite, ilgam bus patikima atspara. Gera diena vykti į keliones, užmegzti naujas pažintis ir įsimylėti (iki pietų).

liūtas

Liūtas

Daug dalykų jums jau atsibodo – norisi visko greitai ir gerai. Nors tinka tvarkyti reikalus, spręsti profesines problemas, tikroji sėkmė jūsų dar laukia.

mergelė

Mergelė

Rytas visapusiškai palankus: verta tvarkyti išties svarbius reikalus, spręsti ne tik dalykines, bet ir asmenines problemas. Jums seksis.

svarstyklės

Svarstyklės

Atsipalaiduokite, išgirskite save. Dabar atsiveria tikroji prigimtis. Rytas geras konfidencialiems susitikimams.

skorpionas

Skorpionas

Randate greitus ir paprastus sprendimus. Rytas puikus susitaikyti (ne tik su priešais, savo sąžine, bet ir mylimu žmogumi), užmegzti bendradarbiavimą. Antrą dienos pusę gali kilti nereikalinga įtampa – galite pernelyg dramatizuoti atsitiktinį įvykį ar be reikalo susierzinti dėl sutuoktinio pastabų.

šaulys

Šaulys

Savo tikslą pasieksite, – tai pelno, netikėtos sėkmės ir džiugių susitikimų metas. Tik vakare venkite priekaištų antrajai pusei. Eikite anksčiau ilsėtis ir stenkitės prisiminti tik šviesiausius dalykus.

ožiaragis

Ožiaragis

Gerų naujienų diena. Rytas itin palankus: nepraleiskite tokios geros progos svarbiam pokalbiui, susitarimui, taip pat kelionei. Drąsiai imkitės iniciatyvos – jūsų laukia puikios permainos.

vandenis

Vandenis

Jus įkvėpti bus lengva, tačiau nesiimkite didelių ir sunkių darbų. Verta esminį dėmesį skirti jausmams ir mylimam asmeniui, šeimai, namams.

žuvys

Žuvys

Geras laikas: iki pietų dar jūsų galioje pakeisti svarbius dalykus savo naudai. Vėliau teks pradėti mokytis labiau atsiriboti nuo nereikalingų įspūdžių, tuščios informacijos, kvailų žmonių ir paikų gerbėjų.

horoskopai.lt informacija

, ,