Paskutiniosios metų dienos horoskopas (12.31)

December 31, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 928 0
Paskutiniosios metų dienos horoskopas (12.31)

avinas

Avinas

Naudingas laikas dalykiniams reikalams tvarkyti ir netinkamas dykinėti.

jautis

Jautis

Palanki proga taikytis su priešais, ieškoti bendros kalbos su konkurentais. Geras laikas ir visuomeniniams susitikimams, pristatyti savo darbus viešumai.

dvyniai

Dvyniai

Nelengva, bet svarbi diena. Tik ieškodami kompromisų nebūkite tiesmukiški. Tam tikra auka reikalinga – ji lems geras permainas.

vėžys

Vėžys

Sėkmingai išsispręs ankstesnės problemos – tai puiki diena. Būsite įvertinti, pripažinti, beje, jums bus palankūs svarbūs, įtakingi žmonės. Vakaras palankus viešnagei.

liūtas

Liūtas

Dabartiniai įvykiai lems ilgalaikę sėkmę – pakovokite už savo svajonę.

mergelė

Mergelė

Geros permainos, atveriančios naujų galimybių. Nors šiuo metu nesate patiklūs, būkite tikri, kad šiandien gauti pasiūlymai ar sugalvoti dalykai yra perspektyvūs. Vakaras palankus susitikti su bičiuliais.

svarstyklės

Svarstyklės

Geras laikas poilsiui – daug nereikėtų dirbti. Tvarkydami reikalus, bendraudami pasikliaukite intuicija. Anksčiau eikite ilsėtis – naudinga ilgiau pamiegoti.

skorpionas

Skorpionas

Viskas puiku – jus lydi sėkmė. Būsite populiarūs ir visiems reikalingi tiek darbe, tiek tarp artimų draugų. Beje, tvarkant svarbius reikalus derėtų dažniau pasitarti su kitais.

šaulys

Šaulys

Nepasikliaukite savieiga spręsdami materialines problemas – verta tartis, ieškoti naujų galimybių. Jei anksčiau esate ko nors nepastebėję, praleidę, dabar tam pats laikas – neatidėkite. Tinka pirkti vertingų daiktų.

ožiaragis

Ožiaragis

Verta pasinaudoti šios dienos patarimais, pasiūlymais. Daugiau bendraukite, užmegzkite, atnaujinkite pažintis, dažniau tarkitės jums svarbiais klausimais – neužsisklęskite savyje.

vandenis

Vandenis

Nieko nauja nepradėkite, baikite senus darbus – tai ramus metas. Palanku spręsti šeimines problemas. Galimos malonios staigmenos iš vaikų.

žuvys

Žuvys

 

Jei anksčiau turėjote keblumų darbe, dabar tai sėkmingai sutvarkysite. Būkite energingi, ir viskas susiklostys šauniai. Gera proga taikytis su bendradarbiu. Gali išsispręsti svarbus klausimas jausmų srityje.

horoskopai.lt informacija

, , , ,