Ketvirtadienio horoskopas (11.14)

November 14, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 849 0
Ketvirtadienio horoskopas (11.14)

avinas

Avinas

Tikėtini kūrybos ar kitokie laimėjimai, naujos meilės viltys. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, šventinių vakarų organizavimu. Įvairiuose reikaluose gali labai padėti draugai, kolegos. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

jautis

Jautis

Aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Suvoksite būtinybę pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, mokytis naujų dalykų. Raskite laiko ir pinigų sveikatai, grožiui naudingoms procedūroms – rezultatai bus akivaizdūs.

dvyniai

Dvyniai

Tikriausiai aktyviai rodysite iniciatyvą, viliodami priešingą lytį, siekdami populiarumo. Ne be reikalo nersitės iš kailio. Galite rasti draugiją, kuri prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.

vėžys

Vėžys

Gali išsispręsti skolų, kredito klausimas arba kaip tik susidursite su augančia įtampa finansų srityje ir teks ieškoti sprendimo. Turėtų išsisklaidyti susikurtos iliuzijos arba sustiprėti pasitikėjimas, jei iki šiol skendote abejonėse.

liūtas

Liūtas

Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar aukštesnės įstaigos. Seksis mokslas, publikavimo, reklamos reikalai. Galite užsirašyti į kursus.

mergelė

Mergelė

Jus atidžiau nei paprastai stebės vadovai ir kolegos. Tikriausiai pasistengus jums pavyks kažkiek padidinti savo įtaką. Didelės reikšmės turės jūsų įvaizdis. Bet kuriuo atveju tai, ką dabar nuveiksite, turėtų atnešti kažkiek naudos.

svarstyklės

Svarstyklės

Profesinėje veikloje galimi pasikeitimai į gerąją pusę. Palankus metas sudaryti sutartis, įsilieti į kolektyvinę veiklą, telkti bendraminčius. Šiandien galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta.

skorpionas

Skorpionas

Šiandien verta pasikliauti vidine įžvalga ir nuojauta. Turėtų sektis meninė kūryba, medicinos ir detektyvų darbas. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, pirkti vaistus, teikti ar priimti labdarą.

šaulys

Šaulys

Neblogas metas ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, naujų klientų, užsakovų. Verta rimtai padirbėti su kūrybiniu projektu. Galimas meilės nuotykis. Nepagailėsite dėmesio ir savo atžaloms.

ožiaragis

Ožiaragis

Nepraleiskite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų trumpalaikė galimybė. Jei rimtai pasistengsite, šiandien jums turėtų pavykti sudaryti planuotą dalykinį kontraktą, susitarti dėl norimos prekės, atlygio ar kompensacijos.

vandenis

Vandenis

Neblogai spręsis reikalai, susiję su korespondencija, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite aktualių naujienų, apsispręsite dėl kelionės, santykių, transporto, ryšių reikalų.

žuvys

Žuvys

Mintys daugiausiai suksis apie asmeninį pasaulėlį: šeimą, namus, pinigus. Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte artimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją ar verslo aplinką.

horoskopai.lt informacija

, , , ,