Horoskopas trečiadieniui (12.18)

December 18, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 790 0
Horoskopas trečiadieniui (12.18)

avinas

Avinas

Šiandien galite sulaukti priešingų rezultatų nei tikėjotės. Galimas dalykas, kad neteisingai įvertinsite jėgų santykį. Būkite išmintingi – nedidelis pralaimėjimas, tam tikra nuolaida dabar gali lemti pergalę ateityje.

jautis

Jautis

Labai svarbu kantrybė, savikontrolė. Skuboti sprendimai pavojingi – dabar neįžvelgsite, kur slepiasi apgaulė, pralaimėjimas. Nieko nauja nesiimkite.

dvyniai

Dvyniai

Nepalanku tvarkyti finansinių reikalų, pirkti vertingų daiktų, investuoti pinigų. Tai konfliktinis laikas: nė nepastebėsite, kaip susinervinę įžeisite antrąją pusę.

vėžys

Vėžys

Netinkamas laikas tvarkyti dokumentus, tartis su dalykiniais partneriais, derėtis. Netinka spręsti skubių problemų. Vairuodami su niekuo nesiginčykite, nesipykite. Svarbius susitikimus atidėkite rytdienai.

liūtas

Liūtas

Stabtelėkite – viskas bus gerai, bet dabar reikia šiek tiek palaukti. Tirkite situaciją ir venkite atvirai demonstruoti savo poziciją. Svarbu nesivelti į ginčus su artimaisiais – jūsų išmintingų patarimų šiandien niekas neįvertins (ne tik namie, bet ir darbe).

mergelė

Mergelė

Sėkmė šalia jūsų, bet vienas neatsargus žingsnis ir galite atsidurti ten, nuo ko pradėjote. Ne laikas rizikuoti.

svarstyklės

Svarstyklės

Neskubėkite dirbdami – tikėtinos traumos, brokas. Dažniau būsite neteisūs, tad geriau įsiklausykite į kolegų, partnerių pastabas. Būkite atidesni maisto kokybei.

skorpionas

Skorpionas

Kompromisai reikalingi, priešingu atveju neišvengsite konfliktų. Galimi nesutarimai dėl neišspręstų meilės problemų su sutuoktiniu. Atsargiau vairuokite.

šaulys

Šaulys

Nemalonus laikas: nepraraskite savitvardos. Nepasiduokite provokacijoms, ypač jos tikėtinos darbe, kelyje, valdiškose įstaigose. Nesiginčykite su biurokratais, keleiviais viešajame transporte.

ožiaragis

Ožiaragis

Nors reikalai pajudėjo iš mirties taško ir krypsta jūsų naudai, ši diena nėra palanki. Nebūkite patiklūs, neskubėkite įsipareigoti net gavę neva naudingų pasiūlymų. Svarbesnius susitikimus patartina atidėti rytdienai.

vandenis

Vandenis

Įsiklausykite į savo vidinį balsą – darykite tai, ką sako jūsų vidus, o ne įrodinėja aplinkiniai. Ginčų venkite, paisykite tik savo principų.

žuvys

Žuvys

Prievarta nieko gero neduos. Jei jus vers ką nors daryti – atsisakykite, bet ir patys iš kitų mažiau reikalaukite. Nepamirškite, kad konfliktai tik pablogins reikalą. Vakarą skirkite bičiuliams.

horoskopai.lt informacija

, , ,