Horoskopas trečiadieniui (11.20)

November 20, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 835 0
Horoskopas trečiadieniui (11.20)

avinas

Avinas

Verta dažniau tartis su draugais, atsižvelgti į vyresnių giminaičių nuomonę. Tai gerų naujienų, naudingų susitikimų metas, kai verta susitikti su reikalingais žmonėmis, pasirašyti svarbų dokumentą.

jautis

Jautis

Pakeiskite dalykus, trukdančius jums ramiai jaustis darbo vietoje, namuose ir džiaugtis atliktais darbais, pasiektais laimėjimais. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme.

dvyniai

Dvyniai

Jūsų ambicijos pagaliau bus patenkintos. Negaiškite laiko nereikšmingiems dalykams – imkitės tik pačių svarbiausių dalykinių reikalų tvarkymo.

vėžys

Vėžys

Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, būti tikslūs, konkretūs, reiklūs. Palanku spręsti darbo problemas. Gauti pasiūlymai veiklai bus naudingi.

liūtas

Liūtas

Šiuo metu gali užsimegzti tvirta dalykinė sąjunga – jums su malonumu pasiruošę padėti įtakingi asmenys, svarbūs žmonės. Drąsiai plėskite savo veiklą, nebijokite rizikuoti, jei jus remia partneriai.

mergelė

Mergelė

Net nemalonumai būna naudingi. Mėginkite įvykius pakreipti naudinga sau linkme. Ir pasistenkite kuo daugiau nuveikti.

svarstyklės

Svarstyklės

Naudinga diena: pavyks išspręsti ankstesnes problemas. Tinka tvarkyti svarbius reikalus. Gauti pasiūlymai iš užsieniečių, įtakingų asmenų, tolimų giminaičių bus naudingi.

skorpionas

Skorpionas

Geras laikas dalykiniams reikalams tvarkyti, bendradarbiavimui užmegzti ir plėtoti, taip pat rimtam pokalbiui su vadovu – priminkite jam, kas jums priklauso. Tik namie nepamirškite atsipalaiduoti.

šaulys

Šaulys

Nebloga proga pakoreguoti jus netenkinančius santykius su draugais, kolegomis: pavyks susigrąžinti šiltus ar bent jau pagarbius santykius. Vakaras žada staigmenų iš senų draugų – surenkite jiems linksmą vakarėlį.

ožiaragis

Ožiaragis

Pasikliaukite nuojauta, tai padės užbėgti įvykiams už akių. Tačiau ši diena nepalanki rizikuoti darbe, taip pat kelyje ar mėginti laimę azartiniuose žaidimuose.

vandenis

Vandenis

Puiki diena – dabar jūsų viršus. Galima žengti lemtingą žingsnį: palankus momentas apsispręsti dėl veiklos, šeimos ateities ir gyvenamosios vietos.

žuvys

Žuvys

Nusiraminimo ir pelno metas. Būkite pasiruošę rimtai apsispręsti dėl asmeninių dalykų. Palanku tvarkyti finansinius, nekilnojamojo turto reikalus. Puiki diena teikti dovanas.

horoskopai.lt informacija

, , ,