Horoskopas savaitei

July 15, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 5279 0
Horoskopas savaitei

avinasAVINAS

Būsite lengvai pamišę – visur lėksite pametę galvas, dėl nieko pernelyg neišgyvensite, viskuo būsite patenkinti – tarsi jūsų nervų sistema pati būtų nusprendusi išeiti atostogų ir į viską būtų pradėjusi žiūrėti lengvai ir su ironija. Bus labai palankus metas susitikti su draugais ir su jais regzti pikantiškus laisvalaikio planus. Trauks noras kažką išbandyti nauja – tik neįlyskite ten, kur gali grėsti nemalonumai. Prisiminkite pasakėčią, kurioje lapė per daug prisivalgiusi vynuogių, nebegalėjo išlysti atgal pro tvoros skylę.

jautisJAUTIS

Stenkitės išnaudoti visas įmanomas galimybes, kurios jums tarsi gerosios fėjos atvers plačius ir gražius takus į sėkmės ir palaimos aikšteles. Laikotarpio vidurys bus palankus menininkams, kurie pajus netikėtus genialumo proveržius. Kita vertus, iškils nesusikalbėjimo su aplinkiniais grėsmė, pašlis sveikata, ypač nervai. Netinkamas metas bus kurti ilgalaikius planus. Antroji savaitės pusė bus šviesesnė, rasis daugiau optimizmo. Eisite įdomių atvėrimų link.

dvyniaiDVYNIAI

Pasižymėsite kaip apsukrūs ir nuovokūs savo srities specialistai. Nors iš pradžių aplinkiniams atrodys, kad jūs lyg donkichotai kovojate su siaubingai įsišėlusiais vėjo malūnais, paskui netikėtai jie atsipeikės ir supras, kad patys buvo apsupti miražų ir iliuzijų. Vis dėlto neišvengsite juokingų klaidų, tačiau turėsite galimybę jas ištaisyti arba mažiausiai į jas kreipsite dėmesį, tarsi jų visiškai nė nebuvo.

vėžysVĖŽYS

Pirmadienį ir pirmąją antradienio pusę būsite stipriai veikiami Saturno, kuris sudarys konjunkciją su jūsų ženklą valdančiu Mėnuliu. Viena vertus, būsite racionalūs ir viską darysite apskaičiuotai, tačiau kita vertus, jausitės prislėgti, šiek tiek nelaimingi ir liūdni. Antradienį ir trečiadienį būsite stipriau veikiami Veneros, tad liūdesį pakeis žaismė ir gyvenimo malonumų paieškos. Galbūt įsimylėsite ar patirsite meilės nuotykį. Švelnaus erotizmo atmosfera išliks ir likusią savaitės dalį. Galite tikėtis staigmenų.

liūtasLIŪTAS

Saulės padėties atžvilgiu dominuos vadinamojo dvylikto būsto motyvai. Tai reiškia, kad galite susidurti su keistais mistiškais reiškiniais. Daugiau laiko praleisite bendraudami su meniškos prigimties žmonėmis ar patys imsitės meninės kūrybos ir taip kuo puikiausiai atsipalaiduosite. Materialinės gėrybės bus akivaizdžiai nustelbtos dvasinio pobūdžio ieškojimų, tad gali būti, kad daugiau domėsitės filosofija ir psichologija. Ryškesni gali būti vienuolynų bei ligoninių motyvai.

mergelėMERGELĖ

Didžiausios asmeninio ir profesinio gyvenimo aistros virs pirmoje savaitės pusėje. Viena vertus, gali nesisekti sudaryti sutarčių, užmegzti naujų ryšių, tvarkyti reklamos ir komunikavimo reikalų. Tačiau turėsite neblogą progą atsitokėti ir pagaliau įžvelgti visų nesėkmių priežastis, giliau išanalizuoti susidariusią situaciją ir suvokti, kad lėkti ir pulti stačia galva į reikalų knibždėlyną dabar tikrai neverta, kad laikas ramiai pasiskirstyti prioritetus ir imti veikti kur kas apdairiau ir lėčiau.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Laikotarpio pradžioje įnersite į sapnų ir vizijų pasaulį. Jums patiks knaisiotis ir tyrinėti tiek savo, tiek kitų psichologinio gyvenimo vingius. Labai tikėtina, kad savy atrasite kažką nauja. Antroje savaitės pusėje galite atsidurti kažkieno šešėlyje, o daugelis jūsų norų ir iniciatyvų bus stabdomos. Galite jausti trintį ir nesantaiką su viršininku. Nepersitemkite, nes tarsi varpas ims daužytis ir šauktis pagalbos jūsų širdis, kuriai reikės poilsio. Jei tik turėsite progą nors trumpam poilsiui, kuo greičiau nešdinkitės nuo visų savo darbų.

skorpionasSKORPIONAS

Žvelgiant į jūsų ženklą valdančio Plutono aspektus su Mėnuliu, palankiausios dienos turėtų būti antradienis, šeštadienis ir sekmadienis. Šiomis dienomis jausite didesnę harmoniją su savimi pačiu bei su aplinkiniu pasauliu, jausitės stabiliau ir sveikiau. Vyraus puikūs santykiai su namiškiais. Įtempta diena bus ketvirtadienis – bus nepalankus metas imtis tvarkytis namus, kažką labai svarbaus aptarinėti su šeimos nariais.

šaulysŠAULYS

Laikotarpio pradžioje šauniai seksis tyrinėti kitus žmones, analizuoti jų vidaus pasaulį. Gali būti, kad kažkam padėsite atskleisti užslėptus gabumus. Gerai seksis spręsti klausimus, susijusius su draudimu, alimentais, paskolomis bei sveikata. Antroje laikotarpio pusėje jūsų profesiniai reikalai ims klimpti, atsidursite rūkų ir nežinomybės apsuptoje klampynėje, iš kurios išbristi nebus lengva. Tačiau atsiras žmogus, kuris jums išties pagalbos ranką.

ožiaragisOŽIARAGIS

Bus labai sunku įsibėgėti – kojos atrodys lyg švininės, o sąnariai girgždės lyg aprūdijusi geležis. Todėl norai eis savo keliais, o galimybės – savaisiais, ir tik kartais jiems bus lemta susitikti. Tačiau dėl to nereikės labai graužtis, o vertės kantriai dėti kruopelytę prie kruopelytės, ir netikėtai pamatysite, kad jau spėjote sukrauti nemažą krūvą. Išlaikę atkaklumo egzaminą užsiauginsite sparnus, o tada arti bus ir pats dangus.

vandenisVANDENIS

Dėl harmoningo Marso ir jūsų ženklą valdančio Urano aspekto pasiutėliškumo ir geros nuotaikos tikrai nestokosite. Daug kur būsite pirmieji. Aplink skleisite žaismę ir drąsą, nusikratysite kai kurių psichologinių kompleksų. Labai gali būti, kad ištiesite pagalbos ranką ir sulauksite didelio dėkingumo. Puikus metas sportuoti, aktyviai leisti atostogas gamtoje, pavyzdžiui, leistis į žygį pėsčiomis, dviračiu ar baidarėmis.

žuvysŽUVYS

Saulei tebesant Vėžio ženkle, turėtumėte jausti pakankamai didelę harmoniją su aplinkiniu pasauliu, jūsų kūrybinė potencija ir toliau liesis gana srauniais upeliais, bus palankus metas kurti, įgyvendinti savo kūrybinius projektus. Galite nemažai pasiekti visuomeninėje veikloje. Saulės padėties atžvilgiu turėtų dominuoti vadinamojo penktojo būsto motyvai. Tai reiškia, kad galite sulaukti gerų naujienų iš savo vaikų, apskritai vaikai teiks nemažai džiaugsmo. Bus ryškesni menininkų, biržų, finansinių spekuliacijų motyvai. Penktadienį galimi nedideli nemalonumai darbe. Savaitgalis laukia ramus ir giedras.

 

Išsamesnį horoskopą rasite: horoskopai.lt

,