Horoskopas savaitei (01.20 – 01.27)

January 20, 2014
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 1063 0
Horoskopas savaitei (01.20 – 01.27)

avinas

Avinas

Turėtų būti pakankamai intensyvūs santykiai su draugais ar giminaičiais. Iš jų greičiausiai sulauksite įdomių pasiūlymų. Labai aktyvūs turėtumėte būti visuomeninėje veikloje. Neblogas metas reklamuoti savo įmonę, firmą. Bet šiaip didelių pokyčių ir įvykių greičiausiai nebus. Turbūt turėsite nemažai laiko ramiai pabūti su savimi ar artimais žmonėmis, paskaitinėti mėgstamas knygas.

jautis

Jautis

Pirmoje savaitės pusėje savo profesiniuose reikaluose galite šlubuoti, tad didesnių kliūčių neįveiksite, vadinasi, jei tik bus galimybės. Jas būtinai stenkitės apeiti ir jokiu būdu netaranuokite. Daugiau šviesos ir optimizmo bus antroje laikotarpio pusėje. Ypač gerai turėtų sektis sprendžiant klausimus, susijusius su paslaptimis, ezoterika. Bus tikimybė išnarplioti detektyvinio pobūdžio mazgą ar pagaliau išeiti iš painaus labirinto.

dvyniai

Dvyniai

Būtų šaunu, jei pačius svarbiausius reikalus pavyktų išspręsti pirmoje savaitės pusėje, kada jus lydės palanki Jupiterio įtaka, bus palanku ieškoti partnerių užsienyje, ieškotis finansinės ir teisinės paramos. Antroji laikotarpio pusė gali parodyti savo nagus, kuri tarsi didelė plėšrioji katė draskys daugelį jūsų planų. Stenkitės vengti konfliktų su viršininku – galite išlėkti iš darbo.

vėžys

Vėžys

Bus labai sunku įsibėgėti – kojos atrodys lyg švininės, o sąnariai girgždės lyg aprūdijusi geležis. Todėl norai keliaus savo keliais, o galimybės – savaisiais, ir tik kartais jiems bus lemta susitikti. Tačiau dėl to nereikės labai graužtis, o vertės kantriai dėti kruopelytę prie kruopelytės, ir netikėtai pamatysite, kad jau spėjote sukrauti nemažą krūvą. Išlaikę atkaklumo egzaminą išsiauginsite sparnus, o tada arti bus ir pats dangus.

liūtas

Liūtas

Greičiausiai pernelyg dažnai reikalausite didelio dėmesio – žiūrėkite neperlaužkite lazdos – nebūkite tokie egoistiški. Nelabai gerai sektis tvarkyti finansinius reikalus, taip pat susijusius su pramogomis, grožiu, komfortu, moterimis, santuoka. Kita vertus, jums atsiras galimybių sulaukti nemažos pagalbos iš pačių artimiausių draugų, taip pat patys galėsite ištiesti tvirtą pagalbos ranką.

mergelė

Mergelė

Antroje savaitės pusėje dėl Merkurijaus ir Neptūno konjunkcijos patirsite keistų intuicijos blyksnių, kuriais vis dėlto ne visada pavyks pasinaudoti, todėl teks graužtis, kad pasielgėte ne taip, kaip reikėjo. Labai svarbus bus svajonių ir sapnų pasaulis, į kurį panerti norėsis daugiau ir giliau nei įprastai. Šis pasaulis jums ir bus tikroji realybė, kuri įgaus pačią didžiausią prasmę.

svarstyklės

Svarstyklės

Įmanomos staigmenos, naujos žavios pažintys, bendravimas su svetimos kultūros atstovais, smagi išvyka su mylimu žmogumi. Didelio džiaugsmo turėtų teikti vaikai. Antroje savaitės pusėje galite sužinoti daug pikantiškų dalykėlių, o gal net įminti svarbią paslaptį. Turėtų gerai sektis spręsti klausimus, susijusius su alimentais, paskolomis, valstybės saugumu, finansinėmis įstaigomis bei venerinėmis ligomis.

skorpionas

Skorpionas

Pirmoje laikotarpio pusėje galite patirti nemalonių nuotykių su mokslininkais, verslininkais, vandentiekio darbininkais ar statybininkais. Žiūrėkite, kad ypač pastarieji nepridarytų jums žalos. Antroje savaitės pusėje patirsite malonių įspūdžių bendraudami su priešingos lyties atstovais. Bus palankus metas leistis į naktinius klubus, į ten, kur daug šurmulio ir linksmybių. Turėtų gimti neblogų minčių, kaip pastorinti savo pinigines ar banko sąskaitas.

šaulys

Šaulys

Vis dar būsite veikiami maištingojo Urano, todėl venkite pernelyg skubotų veiksmų, neapsimetinėkite pernelyg dideliais revoliucionieriais, norinčiais viską apversti aukštyn kojomis, nebent tai tebūtų sąmoninga ir konkrečių tikslų siekianti jūsų vaidyba. Kad ir kaip ten būtų, gali tekti nemažai pakovoti dėl savo ir kitų teisių, gal ir ne viskas eisis kaip iš pypkės, turėtumėte vis viena pasiekti savo.

ožiaragis

Ožiaragis

Gimusiesiems ženklo pradžioje Marsas turėtų padėti sutraiškyti visas kliūtis, visiems kitiems ženklo atstovams tos kliūtys gali būti pernelyg kietos ir neįveikiamos. Tačiau visiems reikėtų saugotis avantiūrų ir skubotų žingsnių, nes galite privelti gana rimtų klaidų, kurios tarsi spygliuota viela apjuos jūsų veiksmų teritoriją, ir jums bus labai sudėtinga manevruoti. Ilgalaikius projektus vertės trumpam atidėti į šalį – ypač antroje laikotarpio pusėje.

vandenis

Vandenis

Neseniai į jūsų ženklą įplaukusi Saulė suaktyvins kūrybines galias, suteiks naujo tikėjimo ir įkvėpimo – ypač tai turėtų pajusti gimusieji ženklo pradžioje. Turbūt drąsiau imsitės lyderio vaidmens, nebijosite parodyti savo tikrojo veido, neatmesite maišto ir revoliucijos galimybės. Gerų rezultatų galite tikėtis komunikacijos, prekybos, transporto, mokslo, studijų, rašymo srityse. Labai tikėtina, kad išsipildys viena didžiausių jūsų svajonių.

žuvys

Žuvys

Galite pasižymėti kaip apsukrūs ir nuovokūs savo srities specialistai. Nors iš pradžių aplinkiniams atrodys, kad jūs lyg don kichotai kovojate su siaubingai įsišėlusiais vėjo malūnais, paskui netikėtai jie atsipeikės ir supras, kad patys buvo apsupti miražų ir iliuzijų. Vis dėlto jūs patys juokingų klaidų neišvengsite, tačiau turėsite galimybę jas ištaisyti arba mažiausiai į jas kreipsite dėmesį, tarsi jų visiškai nė nebuvo.

horoskopai.lt informacija

, ,