Horoskopas pirmadieniui (11.11)

November 11, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 843 0
Horoskopas pirmadieniui (11.11)

avinas

Avinas

Priešiški asmenys puikiai jaus silpniausią, labiausiai pažeidžiamą jūsų vietą ir gali imti manipuliuoti jūsų paslaptimis, kad įkalbėtų, prispaustų, priverstų. Venkite bendravimo ir, jei pavyktų, atidėkite svarbius susitikimus.

jautis

Jautis

Negeras laikas teisti, smerkti, ypač dėl meilės ar pinigų. Nesivelkite į finansinę avantiūrą ir neleiskite niekam žaisti jūsų jausmais.

dvyniai

Dvyniai

Kad ir kokiais darbais užsiimsite, būkite itin susikaupę: nė nepastebėsite, kaip suklysite.

vėžys

Vėžys

Mokėkite susitaikyti su tuo, kas neišvengiama, – kritikuodami, ginčydamiesi nieko neišspręsite. Jūsų nuomonė apie dalykinius partnerius, sutuoktinį gali būti neteisinga.

liūtas

Liūtas

Įtemptas, slegiantis metas, tačiau jūsų sunkumai laikini. Išbandymų nebijokite – po jų eis džiugios permainos. O kol kas mažiau žavėkitės gautais pasiūlymais.

mergelė

Mergelė

Nepervertinkite savo įtakos ir sėkmės. Venkite naudotis savo (ir šeimos ar mylimo asmens) ryšiais, autoritetu.

svarstyklės

Svarstyklės

Neskubėkite žengti lemtingo žingsnio: atsitiks taip, kad pajudėję viena kryptimi atsidursite kitur. Net jei viskas atrodys teisinga, atidėkite savo apsisprendimą.

skorpionas

Skorpionas

Jausitės tvirčiau, bet nuotaikos, o kartu ir ketinimai greitai keisis. Pasistenkite, kad aplinkiniai to nepastebėtų. Į ką nors kreiptis patarimo irgi neverta – sulauksite meškos paslaugos.

šaulys

Šaulys

Imkitės tik privalomų darbų. Būsite pernelyg įtaigūs, jautrūs – kai kas gali pasinaudoti jūsų patiklumu. Netinka investuoti, skolinti pinigų.

ožiaragis

Ožiaragis

Nieko neteiskite, nieko nemokykite: galite suklysti, vertindami kito poreikius ir elgesį. Bus svarbu neleisti kištis į jūsų reikalus.

vandenis

Vandenis

Paklauskite savęs, ar jūsų norai įgyvendinami, ar poreikiai atitinka galimybes? Kas jus verčia viena ar kita norėti? Ar tai kyla iš jūsų vidaus? Gal automatiškai atkartojate savo draugus, giminaičius?

žuvys

Žuvys

Dėl šios dienos neapdairių žingsnių jus gali apkaltinti melu, sukčiavimu, neištikimybe. Tad nesišvaistykite pažadais, nesistenkite visur dalyvauti – jums pritrūks realumo pojūčio.

horoskopai.lt informacija

, ,