Horoskopas penktadieniui (10.18)

October 18, 2013
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 577 0
Horoskopas penktadieniui (10.18)

avinas

Avinas

Negalėsite pabėgti nuo darbų ir iš visų pusių pasipylusių rūpesčių, tad pasistenkite atsiriboti nuo to, kas nesusiję su dienos aktualijomis. Intuicija jus klaidins, pasikliaukite tik blaivia logika bei informacija, kuri dešimtkart patikrinta.

jautis

Jautis

Puiki diena meilei, pramogoms, renginiams organizuoti, laisvalaikiui kartu su vaikais. Kita vertus, kai kas kainuos daugiau nei norėtumėte. Nebūkite per šykštūs, jei norite suteikti džiaugsmo mylimiems žmonėms.

dvyniai

Dvyniai

Iš draugų, partnerių išgirsite gerų dalykų. Galbūt jie suteiks realią pagalbą ir tai bus tarsi likimo dovana. Arba jūs tiesiog turėsite progą praleisti laiką malonioje draugijoje. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nes tai gali baigtis prastai.

vėžys

Vėžys

Nerimas, vidinė įtampa šiuo metu neišvengiami – net jei neturite dėl ko savęs kaltinti, vis vien būsite nepatenkinti savimi ar kažkuo iš artimiausių žmonių. Galvoje suksis mintys apie permainas. Turbūt seksis kūrybinė veikla.

liūtas

Liūtas

Galimi nesusipratimai su augančiąja karta. Galbūt tie asmenys, kuriems esate neabejingi, neatsakys į jūsų jausmus taip, kaip jums norėtųsi. Neskubėkite nukabinti nosies ir daryti išvadų.

mergelė

Mergelė

Tai gali būti tiesos ir objektyvumo paieškų diena. Pirmiausia būtų naudinga save patyrinėti, kas jums svarbiausia, ko labiausiai norite. Regis, galite nusivilti tuo, kas buvo tarsi šventa, ir atrasti naujus idealus.

svarstyklės

Svarstyklės

Nesileiskite į avantiūras tvarkydami meilės ir dalykinius reikalus. Pravartu aptarti ramybės neduodančius klausimus su tais, kurie juos neblogai išmano, turi konkrečios patirties. Gausite neblogų patarimų.

skorpionas

Skorpionas

Į dabartinę savo situaciją jums reikėtų pažvelgti tarsi iš šalies, išgirsti kitų vertinimus. Paprašykite, kad draugai, pažįstami būtų maksimaliai atviri ir už jų pastabas nepykite, antraip niekaip neišsilaisvinsite iš subjektyvumo gniaužtų.

šaulys

Šaulys

Šiandien derėtų niekur neskubėti, vengti persitempimo, triukšmingų kompanijų, skubotų įsipareigojimų. Ilsėkitės, kurkite, gilinkitės į kiekvieno reikalo esmę. Rizikinga pervertinti jėgas bei rinktis neaiškią perspektyvą.

ožiaragis

Ožiaragis

Ši diena gali būti kupina įdomių naujienų. Kita vertus, galbūt paaiškės, kad save apgaudinėjote, guodėtės iliuzijomis. Tam tikra prasme pasijusite suvedžioti. Gresia alergija. Sveikatai gali pakenkti egzotiškas patiekalas, kosmetikos priemonė.

vandenis

Vandenis

Galite gauti neblogą pasiūlymą, susijusį su nauju pajamų šaltiniu. Galbūt išleisite nemažą sumą vertingam pirkiniui arba sėkmingai tarsitės dėl kredito, nuolaidų. Tik nebūkite pernelyg patiklūs, reikalaukite aiškumo ir garantijų.

žuvys

Žuvys

Gana gerai sutarsite su aplinkiniais, tačiau neišvengsite nenuoširdumo, veidmainystės, nutylėjimų. Toks laviravimas ir jums, ir kitiems kurį laiką padės išlaikyti pusiausvyrą ir pasiekti tikslą, bet vėliau išaiškės slapti motyvai.

horoskopai.lt informacija

, , ,