Horoskopas ketvirtadieniui (01.02)

January 2, 2014
Kategorija: Horoskopai | Horoskopas
0 858 0
Horoskopas ketvirtadieniui (01.02)

avinas

Avinas

Dirbkite, bet verčiau saviems, o ne svetimiems. Pirma dienos pusė itin gera tvarkyti finansinius reikalus. Jei jums reikia ryžtingai pasikalbėti su vaikais, sutuoktiniu ir priminti pareigas šeimai – tam palankesnis rytas.

jautis

Jautis

Jums padės draugai ir artimieji, tik mokėkite parodyti, kaip juos vertinate, ir pademonstruoti savo norą pagelbėti. Būkite ryžtingi taikydamiesi su artimaisiais, sutuoktiniu ar draugais, kolegomis.

dvyniai

Dvyniai

Nesinervinkite, juolab nesikarščiuokite – išeitis visada yra. Nereikėtų ginčytis dėl dalykų, kuriuos išgirsite iš sutuoktinio ar dalykinių partnerių, beje, jie gali nemenkai pagelbėti sprendžiant sudėtingą problemą.

vėžys

Vėžys

Palanki diena: puiki nuotaika, geros mintys. Turite daug galimybių pakeisti svarbius dalykus savo naudai, tad daugiau bendraukite, mokėkite ne tik patarti, bet ir pamokymų išklausyti.

liūtas

Liūtas

Esate energingi, žinote, tiesa, labiau intuityviai, kaip pasiekti užsibrėžtą tikslą. Beje, šiandien reikėtų būti atidesniems artimųjų problemoms – pasistenkite suprasti, kas slypi už garsiai pasakytų žodžių.

mergelė

Mergelė

Šis laikas geras sunkiam, bet reikalingam sprendimui priimti ar ką nors pasiaukojamo atlikti šeimos (mylimo žmogaus) labui. Namie tinka imtis rimtų pertvarkymų.

svarstyklės

Svarstyklės

Tegu darbai palaukia – poilsį tikrai esate užsitarnavę. Svajokite, džiaukitės savo namais, šeima. Beje, jei turite svarbų reikalą, ryte paprašykite draugų pagalbos – padės.

skorpionas

Skorpionas

Būsite kupini energijos, puikių sumanymų – galite drąsiai pasiduoti pirmam impulsui. Tiesa, būkite atidūs – galite praregėti ir suvokti svarbų dalyką. Atsiminkite, kas šaus į galvą ryte ar ką tuo metu išgirsite (net atsitiktinai).

šaulys

Šaulys

Būkite dosnūs ir švelnūs, ypač savo artimiesiems, – tik gėris gimdo gėrį. Tinkama proga taikytis su artimaisiais įteikiant dovaną. Geras laikas deryboms, vertingiems pirkiniams.

ožiaragis

Ožiaragis

Žodžiai ne tik žeidžia, bet ir gydo, įkvepia – šiandien pasistenkite ką nors malonaus pasakyti kaimynui, bendradarbiui, artimam asmeniui. Tai komplimentų diena, juos sakyti jums itin seksis – tai padės stiprinti dalykinius ir draugiškus ryšius, saitus su tais, kuriuos mylite.

vandenis

Vandenis

Darbe nereikėtų dirbti viršvalandžių, tiesa, jei dėl to neprieštaraus vadovas, mat šiuo metu reikėtų vengti konfliktų darbe. Beje, šeimai, namų darbams siekite rasti daugiau laiko, kol artimieji nepradėjo reikšti nepasitenkinimo.

žuvys

Žuvys

Metas kiek įtemptas, bet lydės sėkmė. Šiandien būsite kūrybingi, išradingi – intriguosite ir žavėsite aplinkinius, o tai padės išspręsti komplikuotus reikalus. Raskite laiko vaikams – nebijokite jų pastabų, kritikos.

horoskopai.lt informacija

, , ,